اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 239
    کد: 34431
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۱۰/۱۲
    در روز شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) صورت گرفت

    ((بازدید شهردار محترم مشهد و تیم همراه از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد ))

    شریعتی مدیرعامل سازمان : کوشیدیم در این مدت بهترین خدمات را به زائران ارائه شود و پس از عزاداریهای این عزیزان ، خاطری خوش و معنوی در ذهن میهمانان حرم رضوی نقش ببندد.
    بازدید شهردار محترم مشهد و تیم همراه از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    شهردار مشهد از نحوه خدمات رسانی به  زائرین و مسافرین بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) بازدید نمود.
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : صولت مرتضوی ، شهردار مشهد به همراه قدیری طرقی رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد و دکتر امامی سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد و هیات همراه از امکانات و برنامه‌های در دست اقدام سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد در ایام پایانی ماه صفر بازدید کردند.
    در این بازدید دکتر امامی سرپرست معاونت  حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد به ارائه توضیحاتی در خصوص برگزاری نشست و جلسات هماهنگی، تدوین برنامه‌های در دست اقدام، هماهنگی‌های صورت گرفته برای حضور ادارات و نهادهای دست اندر کار، ارائه خدمات و جانمایی و تجهیز امکانات حضور زائران پرداخت.
    شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد نیز در محل سالن نظارت تصویری سازمان  درخصوص انجام خدمات و فعالیتهای پایانه های مسافربری اینگونه توضیح داد:  ایام پایانی ماه صفرشهر مقدس مشهدپذیرای بیشترین حجم زائر می باشد که جهت شرکت در مراسم سوگواری هشتمین امام معصوم و ولی نعمت همه ما ایرانیان حضرت علی ابن مو سی الرضا (ع) دراین شهر حضور دارند.دراین راستا راهکارهای مناسب برای ارائه هر چه کیفی‌تر خدمات در پایانه مسافربری اندیشیده شده است که بابرگزاری جلسات متعدد وهماهنگی باسایر نهادها و ارگانها از ماه های قبل به این مطلوب دست پیدا نموده ایم . وی در ادامه به آماده‌باش کلیه  کارکنان و نیروهای سازمان پایانه‌های مسافربری در این ایام اشاره کرد و افزود: کوشیدیم  در این مدت بهترین خدمات را به زائران ارائه شود و پس از عزاداریهای این عزیزان ، خاطری خوش و معنوی  در ذهن میهمانان حرم رضوی نقش ببندد.
     شریعتی افزود قطع به یقین ارائه خدمات به این حجم از زائرین ومسافرین که در این ایام در پایانه های مسافربری حضور دارند جز با عنایت ویژه حضرت رضا (ع) امکان پذیر نمی باشد و امیدواریم  این خدمات  که از طرف همکاران ما در سازمان پایانه های مسافربری و در طول سال به ویژه این ایام خاص صورت میگردد در کارنامه اعمال مثبت ما نوشته شود و دستگیر ما در آخرت باشد . 
    در انتهای بازدید شهردار محترم مشهد با اشاره به حرکت رو به پیشرفت خدمات رسانی در پایانه های مسافربری مشهد اظهار داشت: همکاری بین دستگاه های مختلف از جمله اداره کل حمل ونقل و پایانه های استان ، نیروهای انتظامی ، راهنمایی و رانندگی ، بازرسی ، پلیس راه و سایر عزیزان موجب شده است با حجم خدمات مناسب و درخور شان زائرین و مسافرین از لحاظ کیفی و کمی مواجه گردیم که قطعا نیاز است در سالهای آینده نیز گسترش داشته و با توان مضاعف درجهت خدمت رسانی به این عزیزان حرکت نماییم .
    شایان ذکر است سالنهای فروش بلیط – محل اسکان ارزان قیمت – محل استقرار نهادهای مختلف  و سالن هوشمند سازی و نظارت تصویری از مکانهای بود که توسط شهردار بازدید گردید . 
    تعداد بازدید: 239
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر