اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 210
    کد: 30888
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۷/۰۳
    بر پایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    بر پایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    ن نمایشگاه با نصب تصاویری پیرامون دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در سالن اصلی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد برپا شده است.
     بر پایی نمایشگاه هفته دفاع مقدس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد،  همزمان با هفته دفاع مقدس  نمایشگاه حماسه سازیهای رزمندگان اسلام  در جبهه های حق علیه باطل در محوطه مرکزی پایانه مسافربری امام رضا (ع)  برپا گردید که مورداستقبال  مسافرین و زائرین گرامی قرار گرفت .
    مهندس شریعتی مدیرعامل سازمان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس در این خصوص گرفت : انقلاب اسلامی ایران الگوی خود را از قیام ابا عبدالله الحسین (علیه السلام ) گرفته و نشات گرفته از واقعه کربلا می باشد  .
    وی ادامه داد: استکبار جهانی از اینکه گرایش جوانان غربی به اسلام ناب هر روز افزایش پیدا می کند و در جهان غرب روبه گسترش می باشد ، هراسناک است.
    شریعتی  یادآور شد:  اینکه ما در سرزمینی زندگی می کنیم که نه تنها الگوی ملت های مسلمان بلکه الگویی برای جهان هست افتخاری بسیار بزرگ می باشد.
    وی اذعان داشت: به لطف خداوند متعال، نفوذ جمهوری اسلامی ایران در سطح جهان اثرگذار و چشمگیر شده است و در حال حاضر امن‌ترین کشور دنیا، ایران اسلامی است که این امنیت و آرامش به برکت اسلام و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری حاصل شده است.
    وی ادامه داد: بزرگ‌ترین سلاح و خطرناک‌ ترین مهمات ملت ایران علیه دشمنان، ایمان و اعتقادات جوانان این مرز و بوم به ارزش‌های ناب اسلامی است.
    خاطر نشان می سازد ، این نمایشگاه با نصب تصاویری پیرامون دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان اسلام در سالن اصلی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد برپا شده است.
    تعداد بازدید: 210
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر