اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 409
    کد: 27932
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۴/۳۰
    نخستین زائرسرای ارزان‌قیمت در انتظار مجوز میراث فرهنگی است

    نخستین زائرسرای ارزان‌قیمت در انتظار مجوز میراث فرهنگی است

    این پروژه در سال گذشته به اتمام رسید و دهه آخر صفر و همچنین نوروز 92 به دستور فرماندار مشهد از آن بهره‌برداری شد ولی متاسفانه از آن دوران به بعد همچنان درگیر دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.
    نخستین زائرسرای ارزان‌قیمت در انتظار مجوز میراث فرهنگی است

     مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: نخستین زائرسرای ارزان قیمت با سرمایه بخش خصوصی در پایانه امام رضا(ع) در انتظار مجوز میراث فرهنگی است.
    به گزارش روابط عمومی سازمان ، مهندس شریعتی افزود: برای احداث این زائرسرا بیش از چهار میلیارد ریال از سوی بخش خصوصی هزینه شده که با 400 تخت برای گروه‌های هیاتی و اردویی طراحی و اجرا شده است.
    وی اظهار کرد: این پروژه در سال گذشته به اتمام رسید و دهه آخر صفر و همچنین نوروز 92 به دستور فرماندار مشهد از آن بهره‌برداری شد ولی متاسفانه از آن دوران به بعد همچنان درگیر دریافت مجوز از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هستیم.
    شریعتی افزود: با توجه به مشکلاتی که در زمینه احداث زائرسراهای ارزان ‌قیمت وجود داشته و دارد، در چنین شرایطی باید از سرمایه‌گذاری که در مجموعه پایانه مسافربری هزینه کرده است، حمایت شود نه اینکه با قوانین دست‌وپاگیر این قشر را از سرمایه‌گذاری در پروژه‌های مشابه منصرف کنیم.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد اضافه کرد: مهم‌ترین اهداف طرح اسکان و اقامتگاه‌های ارزان‌قیمت در پایانه مسافربری تامین امکانات اقامتی متناسب با حجم زائران کم‌درآمد و ایجاد الگوهایی از فضاهای اقامتی امکان‌پذیر برای این دسته از زائران است؛ همچنین تطبیق و هماهنگی برنامه‌ریزی و طراحی الگوی مجموعه‌های اقامتی خاص برای آن‌ها از بزرگ‌ترین اهداف ما در راه‌اندازی اقامتگاه‌های ارزان‌ قیمت است.
    وی با بیان اینکه متولیان امر می‌توانند از این پروژه به ‌عنوان الگو استفاده کنند، گفت: در صورت صدور مجوز از سوی نهادهای متولی بی‌تردید هر روز به سمت کیفی‌تر شدن خدمات حرکت خواهیم کرد.
    شایان ذکر است هزینه اقامت در این زائرسرا شبی 10 تا 15 هزار تومان است

    تعداد بازدید: 409
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر