اوقات شرعی
 • چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری پایان صفر 1398
    تعداد بازدید: 60
    کد: 185744
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
    مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی خبر داد:

    تمرکز تمامی ناوگان حمل و نقل جاده ای در پایانه های امام رضا(ع) و معراج مشهد برای بازگشت زائران

    مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: تمامی ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای خراسان رضوی در روز ۲۹ صفر در پایانه های امام رضا(ع) و معراج مشهد برای بازگشت زائران به مقاصدشان متمرکز می شوند.
    تمرکز تمامی ناوگان حمل و نقل جاده ای در پایانه های امام رضا(ع) و معراج مشهد برای بازگشت زائران

     به گزارش ستاد خبری دهه پایانی صفر پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، ابراهیم نصری اظهارکرد: در حال حاضر هماهنگی های لازم برای تامین ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای مورد نیاز برای بازگشت ۴۵۰ هزار زائر پیاده دهه آخر صفر از مشهد به شهرهای مبدا فراهم شده و مشکلی در این خصوص وجود ندارد.

    وی افزود: در این راستا پنج هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در قالب ۱۳۶ شرکت مسافربری در سطح استان و بیش از هشت هزار راننده حرفه ای برای جا به جایی و بازگشت زائران دهه آخر صفر تدارک دیده شده است و بازگشت زائران پیاده به شهرهای خود در این برنامه در اولویت راهداری قرار دارد.
    مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی ادامه داد: مسافران بلیت خود را فقط از سامانه های اینترنتی مجاز و یا دفاتر فروش بلیت شرکت‌های مسافربری در پایانه های امام رضا(ع) و معراج و دفاتر آژانس‌های مسافرتی سطح شهر تهیه کنند.
    وی افزود: در صورت نیاز با معاونت حمل و نقل شهرداری مشهد جهت اختصاص ناوگان مسافربری عمومی درون شهری (اتوبوس، مینی بوس و ون) جهت جا به جایی مسافران نیشابور ، سبزوار و قوچان هماهنگی های لازم صورت می گیرد.
    تعداد بازدید: 60
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر