اوقات شرعی
 • چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری پایان صفر 1398
    تعداد بازدید: 103
    کد: 185742
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد

    افزایش ناوگان حمل‌ونقل درون شهری در پایانه‌های مسافربری مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: تاکسی و اتوبوس شهری در پایانه‌های مسافربری مشهد با توجه به ایام دهه پایانی ماه صفر افزایش‌یافته است.
    افزایش ناوگان حمل‌ونقل درون شهری در پایانه‌های مسافربری مشهد
    به گزارش ستاد خبری دهه پایانی ماه صفر سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اظهار کرد: ناوگان حمل‌ونقل درون‌شهری همانند برون شهری جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران دهه آخر صفر و ایام شهادت حضرت رضا (ع) در مشهد با همکاری سازمان اتوبوس‌رانی و تاکسیرانی شهرداری مشهد افزایش‌یافته است.
    وی بابیان این‌که برای ارائه خدمت به اتوبوسرانان بین شهری 5 پارکینگ در نظر گرفته‌شده است، افزود: با سازمان پایانه‌های مسافربری مراکز استان‌های کشور هماهنگی لازم برای این 5 پارکینگ انجام شده است و در این راستا پایانه امام رضا (ع) در جنوب، پایانه معراج در غرب و پایانه راه ابریشم در شرق محل برای ناوگان بین شهری در نظر گرفته‌شده است همچنین پارکینگ رزرو در خارج از پایانه‌های مسافربری در میدان انقلاب و همچنین مجتمع آیه‌ها پیش‌بینی‌شده است.
    شریعتی بیان کرد: امسال با افزایش تعداد پارکینگ ناوگان بین‌شهری به دنبال جلوگیری از ترافیک در پایانه مسافربری امام رضا (ع) به‌ویژه در روزهای پایانی و همزمان با خروج زائران هستیم.
     
    تعداد بازدید: 103
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر