اوقات شرعی
 • چهارشنبه،15 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری پایان صفر 1398
    تعداد بازدید: 108
    کد: 185740
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵

    خاص‌ترین خدمات برای رانندگان برون‌شهری در مشهد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر از ارائه خدمات ویژه برای رفع خستگی به رانندگان برون‌شهری در پایانه مسافربری امام رضا (ع) داد.
     خاص‌ترین خدمات برای رانندگان برون‌شهری در مشهد
    محسن شریعتی در گفت‌وگو با خبرنگار ستاد خبری پایانه های مسافربری درباره ارائه خدمت به رانندگان بین‌شهری اظهار کرد: ما در سطح پایانه‌های مسافربری شهر مشهد با سه دسته از رانندگان اتوبوس، مینی‌بوس و سواری مواجه هستیم و تمام سعی ما ارائه خدماتی شایسته برای آنها است تا به‌خصوص در این ایام که با پیک مسافر مواجه هستیم با رفع خستگی به مسافران و زائران خدمات بهتری ارائه کنند.
    وی با اشاره به جزئیات ارائه این خدمات افزود: در سطح پایانه مسافربری امام رضا (ع) کلیه سرویس‌های ناوگان درون‌شهری در مجموعه پایانه رخ می‌دهد از تعمیرات صفر تا صد اتوبوس گرفته تا سرویس‌های دوره‌ای، شستشو و نظافت و همچنین تأمین سوخت کل ناوگان درون‌شهری در این محل انجام می‌شود.
    شریعتی بیان کرد: راننده‌ها علاوه بر تأمین محل مناسبی برای استراحت، نیازمند حمام و سالن تخصصی برای صرف غذا هستند که این مهم برای آن‌ها تدارک دیده شده است تا تا در طول سفر با آرامش، راحتی و استراحت به زائران امام هشتم (ع) ارائه خدمت کنند.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با اشاره به  ارائه خدمات به زائران هم گفت: ما در پایانه‌های مسافربری مشهد با زائران امام رضا (ع) مواجه هستیم که خدمت به آن‌ها برای ما افتخار است و تمام سعی ما بر این است فضایی مطلوب و البته بهداشتی  برای آنها در مدت زمانی که در پایانه  مسافربری حضور دارند، محیا کنیم.
    تعداد بازدید: 108
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر