اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 مرداد 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : شهرآرانیوز
    تعداد بازدید: 143
    کد: 185732
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۰۵
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت:

    خدمات‌رسانی در پایانه‌های مسافربری مشهد ۲۴ ساعته است،

    همچنین ۶۵ درصد از مسافران حمل‌ونقل عمومی بین‌شهری از اتوبوس می‌کنند.
     خدمات‌رسانی در پایانه‌های مسافربری مشهد ۲۴ ساعته است،

    به گزارش شهرآرانیوز، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بابیان اینکه خدمات‌رسانی ۲۴ ساعته پایانه‌های مسافربری مشهد گفت: ۶۵ درصد از مسافران حمل‌ونقل عمومی بین‌شهری از اتوبوس می‌کنند.
    محسن شریعتی در گفتگو با خبرنگار ما بابیان اینکه سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد یک سازمان شبانه‌روزی و ۲۴ ساعته است، اظهار کرد: همکاران ما در طی سال آماده خدمات‌رسانی به زائران و مجاوران حرم رضوی هستند، اما در ایام پیک به‌ویژه در دهه پایانی ماه صفر این خدمات گسترده‌تر می‌شود.
    وی بابیان اینکه ۶ پایانه و ایستگاه سوار در شهر مشهد آماده خدمات‌رسانی هستند، افزود: بر اساس قانون وظیفه سازمان پایانه‌های مسافربری ارائه خدمات پایانه‌ای و همچنین هماهنگی نهاد و ارگان‌ها مرتبط برای ارائه خدمات مطلوب به زائران و مجاوران است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بابیان اینکه ۶۵ درصد از مسافران حمل‌ونقل عمومی بین‌شهری از اتوبوس استفاده می‌کنند، بیان کرد: پایانه‌های مسافربری مشهد سالانه پذیرای بیش از ۲۱ میلیون مسافر است و خدمات‌رسانی به حجم از مسافر کار دشواری است که با عنایت امام هشتم (ع) توسط همکاران ما انجام می‌شود.

    تعداد بازدید: 143
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر