اوقات شرعی
 • دوشنبه،11 اسفند 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 168
    کد: 184576
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۸
    با حضور مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد صورت پذیرفت :

    قدردانی از تلاشهای خادمان امنیت و آسایش همزمان با هفته نیروی انتظامی

    همزمان با هفته نیروی انتظامی و با حضور در محل کار این عزیزان از تلاش خادمان امنیت و آسایش درجامعه قدر دانی گردید .
    قدردانی از تلاشهای خادمان امنیت و آسایش همزمان با هفته نیروی انتظامی
         به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری همزمان با هفته نیروی انتظامی وبه جهت تجلیل از زحمات خادمان امنیت و آسایش در جامعه که با تلاش خود باعث ایجاد آسایش , نظم و انضباط و ترافیک روان در سطح شهر و جامعه می گردند قدردانی گردید .
     
         طی این برنامه با حضور مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری در محل فرماندهی انتظامی شهرمشهد مقدس ، ضمن عرض خداقوت و خسته نباشید به جناب سرهنگ صارمی و همکاران پرتلاش ایشان در نیروی انتظامی از زحمات این ایثارگران که با حضور و فعالیت خود باعث ایجاد امنیت در شهر هستند و موجب آسودگی خاطر مسافران و زائران در بدو ورود و همچنین هنگام خروج از پایانه های شهر مشهد می باشند قدردانی گردید.
     
        جناب سرهنگ صارمی فرماندهی انتظامی مشهد نیز ضمن تشکر از حضور مدیرعامل سازمان برای این منظور ابراز امیدواری کرد با همکاری همه سازمانها و نهادهای جامعه بتوانند این وظیفه سنگین را به بهترین شکل ممکن انجام دهند و  ماحصل این تلاش و کوشش موجب رضایتمندی زائران بارگاه منوّر رضوی و همچنین ولی نعمت همه ایرانیان حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) و در نهایت خوشنودی خداوند متعال قرار گیرد.
         شایان ذکر است در ایام پایانی ماه صفر و با شروع سفرهای زیارتی به شهر مقدس مشهد که جهت شرکت در مراسم مذهبی در این شهر صورت می پذیرد ، شاهد حضور و فعالیت چشمگیر نیروی انتظامی در این مکان مهم می باشیم  .
    تعداد بازدید: 168
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر