اوقات شرعی
 • دوشنبه،11 اسفند 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد و امور فرهنگی
    تعداد بازدید: 133
    کد: 184313
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:

    فعالیت کلانتری ویژه پایانه مسافربری نقش اصلی ایجاد امنیت و آرامش در پایانه های مسافربری مشهد را برعهده دارد .

    دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد: حضور مستمر نیروی انتظامی و فعالیت کلانتری ویژه پایانه نقش بسزایی در جهت استقرار امنیت و آرامش در پایانه های مسافربری را برعهده داشته و نیروهای حفاظت فیزیکی و انتظامات سازمان نیز تکمیل کننده این خدمات می باشند .
    فعالیت کلانتری ویژه پایانه مسافربری نقش اصلی ایجاد امنیت و آرامش در پایانه های مسافربری مشهد را برعهده دارد .
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ، همزمان با آغاز هفته گرامیداشت نیروی انتظامی ، دکتر شریعتی مدیر عامل سازمان در دیدار با فرمانده کلانتری ویژه پایانه ،  ضمن بزرگداشت هفته‌ی نیروی انتظامی و قدردانی از تلاش این عزیزان گفت ، بی شک  برقراری نظم و امنیت در پایانه های مسافربری ماحصل تلاش شبانه روزی این خدمت گزاران جان نثار  به زایران و  مسافران می باشد .
    شریعتی افزود موقعیت خاص پایانه مسافربری و حجم بالای تردد دراین مکان حساس بخصوص در ایام ویژه مانند ایام پایان صفر ، این موضوع را مطالبه می نماید که امنیت لازم را برای حضور افراد مختلف تامین نماید و این مهم بوجود نخواهد آمد الی اینکه نیروی انتظامی مقتدر و توانمندی این فعالیتها را پیگیری نماید .
    وی با اشاره به ویژگی‌های خاص نیروی انتظامی افزود: خدمتگزاران در این عرصه با اتکا به خداوند متعال و توجه ویژه به معنویت دارای اقتدار و عزت خاصی می‌باشند که ثمره آن ایجاد اعتماد مردم به ایشان است .
    تعداد بازدید: 133
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر