اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس،
    تعداد بازدید: 140
    کد: 184305
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۱۵
    رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد در بازدید از پایانه مسافربری راه‌ابریشم خبرداد؛

    انتقال پایانه مسافربری راه ابریشم در دستورکار مدیریت شهری

    رئیس کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهدمقدس گفت: به منظور تمرکززدایی ارائه خدمات در پایانه مرکزی امام‌رضا(ع)، جابجایی پایانه مسافربری راه ابریشم، به منظور اتصال به حمل‌نقل همگانی و سرویس‌دهی بهتر حمل‌ونقل درونشهری به مسافران برونشهری، در شرقی‌ترین نقطه مرز مشهد، در دستورکار مدیریت شهری قرار گرفته است.
    انتقال پایانه مسافربری راه ابریشم در دستورکار مدیریت شهری
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس،  رئیس و جمعی از اعضای کمیسیون عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد از پایانه مسافربری راه ابریشم بازدید کردند.
    مجتبی بهاروند در پایان این بازدید به گفتگو با خبرنگار ما پرداخت و اظهارکرد: پایانه مسافربری راه ابریشم با مساحت 4 هکتار در میان بافت فشرده مسکونی و در مجاورت فضاهای سبز گسترده شهری و پراکنده محلی قرار گرفته است.
    وی با بیان اینکه یکی از سیاست‌های کمیسیون عمران، حمل‌‎ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد تمرکززدایی ارائه خدمات در پایانه مرکزی امام‌رضا(ع) است، گفت: تجمیع سرویس‌دهی اتوبوس‌های برونشهری از مبدا مشهد به اقصی نقاط کشور و همچنین اتوبوس‌های درونشهری در این پایانه، معضلات ترافیکی و آلودگی هوای بسیاری را برای شهر ایجاد کرده که باید چاره‌اندیشی شود.
    بهاروند خاطرنشان کرد: به همین منظور، احداث پایانه های مسافربری مختلف در غرب و شرق مشهد در دستورکار قرار گرفته و امروز هم بازدیدی از پایانه راه ابریشم داشتیم؛ پایانه‌ای که بیشتر کارکرد روستایی دارد.
    رئیس کمیسیون‌ عمران، حمل‌ونقل و ترافیک شورای شهر مشهد با بیان اینکه شهرداری مشهد در حال بررسی است تا مکان فعلی پایانه راه ابریشم را تغییر کاربری دهد و این پایانه به مکان جدید خود منتقل شود، افزود: در محل جدید کاربری های مختلف اعم از اتوبوس‌های برونشهری، درونشهری، تاکسیرانی و مترو پیش‌بینی شده که گام موثری در جهت رفاه حال شهروندان مناطق کم‌برخوردار مشهد خواهد بود .
    تعداد بازدید: 140
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر