اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد و امور فرهنگی
    تعداد بازدید: 250
    کد: 183861
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۹
    شهردار مشهد در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) تاکید کرد؛

    ساماندهی جلوخان پایانه مسافربری امام رضا (ع) حس امنیت و آرامش زائران را افزایش می‌‎دهد

    معتقدیم ساختمان اصلی و مجموعه پایانه مسافربری امام رضا(ع) باید حس امنیت و آرامش را به زائران و مسافران القاء کند که در این راستا افزایش نقش شهری و اجتماعی پایانه و اضافه کردن مردم به آن بسیار مهم است.
    ساماندهی جلوخان پایانه مسافربری امام رضا (ع) حس امنیت و آرامش زائران را افزایش می‌‎دهد
    شهردار مشهد ضمن اشاره به اینکه پایانه مسافربری  امام رضا (ع) علی‌رغم وسعت و بزرگی اش، خدمات مناسبی برای زائران و مسافران ایجاد نمی‌‎کند و برخی اوقات باعث ایجاد حس نا امنی در آنها است، تاکید کرد: ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) و سایر بخش ها باید به گونه ای انجام شود که حس امنیت و آرامش را در زائران و مسافران افزایش دهد.
     
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) و نشست با مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری و مدیران این سازمان که با حضور معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد انجام شد، از نزدیک در جریان روند اجرای طرح ایزوله و نصب گیت‎های ورود و خروج به سالن‎ها و جایگاه های سوار شدن و پیاده شدن مسافران، همچنین طرح ساماندهی جلوخان پایانه امام رضا (ع) قرارگرفت.
    وی با بیان اینکه ساختمان اصلی و مجموعه جلو خان پایانه امام رضا(ع) به میزان وسعتی که دارد خدمات مناسبی را برای زائران و مسافران به دنبال ندارد، اظهارکرد: معتقدیم ساختمان اصلی و مجموعه پایانه امام رضا(ع) باید حس امنیت و آرامش را به زائران و مسافران القاء کند که در این راستا افزایش نقش شهری و اجتماعی پایانه و اضافه کردن مردم به آن بسیار مهم است.
    شهردار مشهد گفت: برای تحقق این موضوع باید میدان انقلاب توسعه یافته و پیاده راه های آن افزایش پیدا کند و در مجموعه پایانه امام رضا (ع) از جمله جلوخان نیز المان‌هایی استفاده شود که مسافران با مشاهده آنها احساس آرامش و امنیت کنند.
    شهردار مشهد افزود: فضا در جلوخان پایانه مسافربری امام رضا(ع) باید برای زائران و مسافران جذاب،آرام بخش و امن و فضایی اجتماعی و شهری باشد.

     

    تعداد بازدید: 250
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر