اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 بهمن 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد و امور فرهنگی
    تعداد بازدید: 138
    کد: 183356
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
    به جهت معرفی فعالیت ها و انتشار دانش علمی اقدامات ویژه پایانه های مسافربری صورت خواهد پذیرفت :

    حضور شرکتهای دانش بنیان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در دهمین نمایشگاه خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک و عمران شهری

    دهمین نمایشگاه خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک وعمران شهری از تاریخ سوم لغایت ششم مهرماه 98 از ساعت 16 لغایت 22 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد و.
     حضور شرکتهای دانش بنیان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در دهمین نمایشگاه خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک و عمران شهری
    به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ،  دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت دهمین نمایشگاه خدمات شهری ، حمل و نقل و ترافیک وعمران شهری از تاریخ سوم لغایت ششم مهرماه 98 از ساعت 16 لغایت 22 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار خواهد شد .
     
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری مشهد  افزود ،  شرکتهای دانش بنیان سازمان  که در حوزه های تخصصی فعالیت داشته و اقدامات ویژه ای را در پایانه های مسافربری  و حوزه های مرتبط با این مکان ارایه نموده اند ، جهت انعکاس اقدامات خود و انتقال دانش و تجربیات خود به متخصصین و مسئولین ، حضور فعالی را در این نمایشگاه خواهند داشت .
     
    دکتر شریعتی درخصوص معرفی این شرکتها ادامه داد ،  شرکت نارین افزار سهند ( سفر 724) مجری طرح فروش بلیت اینترنتی سفرهای برون شهری یکی از شرکتهای حاضر دراین نمایشگاه خواهند بود که اقدامات بسیار خوبی را در کاهش ترددهای درون شهری و عدم معطلی مسافران  برای تهیه بلیت این سفرهای به انجام رسانده اند .  همچنین  شرکت صنعت یاران انرژی فدک قدر که  مجری طرح نیروگاه مقیاس کوچک گازی  (CHP) می باشد توانسته است با سرمایه گزاری  بسیار خوب خود باعث تولید انرژی پاک و کاهش آلودگیهای زیست محیطی در شهر مقدس مشهد گردد و سومین شرکت نیز شرکت بهسامان انرژی روژان طوس هستند که مجری طرح تولید انرژی از حرارت نیروگاه مقیاس کوچک گازی  (CCHP)  بوده و توانسته است علی رغم بسییاری از کارشکنیها و عدم همکاریهای  کشورهای دارای این تکنولوژی ، با تکیه بر دانش داخلی و تلاش مستمر این پروژه ارزشمند را اجرایی نمایند  که تاثیر بسزایی  در کاهش هزینه های حاملهای انرژی داشته است .
    مدیرعامل پایانه های مسافربری مشهد  در انتها ابراز امیدواری کرد ، متخصصین و کارشناسان حاظر در این نمایشگاه بتوانند  ازاین اطلاعات بهره علمی کافی را ببرند وعنوان داشت تمامی پروژه های مذکور برای بازدید و انتقال به درخواست کنندگان آنها آماده همکاری خواهند بود و دست این عزیزان را برای همکاری به گرمی خواهیم فشرد .
    شایان ذکر است غرفه های سازمان پایانه های مسافربری در سالن فردوسی از تاریخ سوم لغایت ششم مهرماه 98 از ساعت 16 لغایت 22  فعال خواهند بود . 

     

    تعداد بازدید: 138
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر