اوقات شرعی
 • یکشنبه،03 مرداد 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 206
    کد: 182307
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۷
    مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد :

    اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی برای 10000 نفر از مسافران در پایانه‌های مسافربری مشهد

    دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد از اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در دهه اول محرم برای جمعیت 10000 نفری خبر داد .
    اجرای برنامه های فرهنگی مذهبی برای 10000 نفر از مسافران در پایانه‌های مسافربری مشهد
    به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، دکتر محسن شریعتی مدیرعامل سازمان در خصوص برنامه های ویژه زائران ومسافران در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد گفت : ایام محرم و صفر پایانه های مسافربری میعادگاه زائران گرانقدری است که جهت شرکت در برنامه های مذهبی در حرم مطهر مطهر رضوی از این مکان استفاده می نمایند .
         وی افزود به جهت ایجاد شرایط معنوی مناسب و آمادگی این عزیزان برای زیارتی پر بار با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و مذهبی سعی شده است رضایت مندی این عزیزان را  فراهم نماییم .
    مدیرعامل پایانه های مسافربری مشهد گفت  ، برگزاری زیارت عاشورا – سینه زنی و مداحی – سخنرانی روحانیون معزز و پذیرایی از این عزیزان از اقدامات ویژه پایانه های مسافربری مشهد می باشد که با کمک و یاری خیرین و همراهی عوامل اجرایی و کارکنان سازمان در سه پایانه مسافربری عملیاتی گردیده است .
       وی افزود اطلاع رسانی محیطی و مناسبتی ،  سیاه پوش نمودن سالنها و ساختمانها و اکران تصاویر مناسب این ایام از اقدامات دیگر برای زائران عنوان نمود .
     
    تعداد بازدید: 206
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر