اوقات شرعی
 • یکشنبه،08 خرداد 1401
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 732
    کد: 26989
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۴/۰۹
    پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافرین در سفرهای تابستانی در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد

    پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافرین در سفرهای تابستانی در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد

    پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافرین در سفرهای تابستانی در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد
    پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافرین در سفرهای تابستانی در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد

     

    پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافر در سفرهای تابستانی در پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد 
    در واقع پیک ورود و خروج مسافر در پایانه‌های مسافربری، امسال نسبت به سال گذشته با تغییراتی مواجه بوده و در واقع مدت زمان طرح سفرهای تابستانی طولانی‌تر خواهد بود. 
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد از پیش‌بینی افزایش 10 درصدی زائر و مسافر در پایانه‌های مسافربری مشهد خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی سازمان ، محسن شریعتی افزود: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان در ایام پیشرو، میانگین حجم مسافر نسبت به سال گذشته کاهش پیدا می‌کند ولی بعد از ماه مبارک افزایش حجم مسافران را خواهیم داشت؛ در واقع پیک ورود و خروج مسافر در پایانه‌های مسافربری، امسال نسبت به سال گذشته با تغییراتی مواجه بوده و در واقع مدت زمان طرح سفرهای تابستانی طولانی‌تر خواهد بود.
    وی ادامه داد: سال گذشته سفرهای تابستانی از تیر ماه آغاز شد که امسال به دلیل برگزاری زود هنگام امتحانات و همچنین برگزاری انتخابات، عمده سفرهای تابستانی در دو شیفت سفرهای ابتدای خرداد ماه تا قبل از ماه مبارک رمضان و همچنین سفرهای بعد از ماه مبارک رمضان تا ابتدای مهر ماه خواهد بود.
    وی اظهار کرد: میانگین روزانه ورود و خروج مسافر سال گذشته در شلوغ‌ترین روزها از 25 تا 27 شهریور روزانه 97 هزار نفر بود که پیش‌بینی می‌شود امسال در شلوغ‌ترین روزهای تعطیلات این آمار 10درصد افزایش داشته باشد.
    شریعتی در مورد فعالیت‌های ویژه سفرهای تابستانی گفت: ستاد سفرهای تابستانی در شهرداری همچون سال‌های گذشته فعال شده و در پایانه‌های مسافربری هم به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر به زائران و مسافران، ستاد ویژه سفرهای تابستانی در قالب عناوین مختلف امنیتی و انتظامی، فرهنگی و رسانه‌ای، خدمات شهری، حمل و نقلی و .... تشکیل شده است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: همچنین طرح اسکان ارزان قیمت همراه با ارائه خدمات تغذیه‌ای در رستوران این مکان، در پایانه مسافربری امام رضا(ع) جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران و مسافران در ایام تابستان از دیگر اقدامات پیش‌بینی شده برای سفرهای تابستانی است.
    وی افزود: آماده‌باش کامل کارکنان سازمان، هماهنگی و ضرورت حضور نیروهای ارگان‌ها و نهادهای مستقر در پایانه جهت ارائه خدمات بهتر از دیگر برنامه‌های تابستان است.
    شریعتی خاطرنشان کرد: تامین امنیت و ایمنی زائران و مسافران از اولویت‌های ستاد تابستانی است و با توجه به دمای بالای هوا و نیاز مردم به امکانات بهداشتی وظایف ستاد بسیار سنگین می‌شود که برپایی نمایشگاه محصولات فرهنگی کتاب برای این ایام خاص از دیگر کارهای در دست اقدام است.
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بیان کرد: برای رفاه بیشتر زائران و مسافران و اتصال سفرهای برون شهری به سفرهای درون شهری، هماهنگی لازم جهت افزایش تعداد خطوط تاکسی و اتوبوس پایانه‌های مسافربری در دستور کار قرار دارد.
     
     
     
    تعداد بازدید: 732
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر