اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 بهمن 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 293
    کد: 179064
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۷
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد خبر داد:


    تقویت نیروهای پلیس‌راه پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت تسریع در سرویس‌دهی و خروج ناوگان برونشهری

    قطعا کنترل ناوگان برون شهری از لحاظ اجرای صحیح نکات فنی همراه با سرعت عمل بالا، نیاز به تجربه، هماهنگی و حضور فیزیکی بالایی را می‌طلبد.
     تقویت نیروهای پلیس‌راه پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت تسریع در سرویس‌دهی و خروج ناوگان برونشهری

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد از تقویت نیروهای پلیس‌راه پایانه مسافربری امام رضا (ع) جهت تسریع در سرویس‌دهی و خروج ناوگان برونشهری خبر داد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محسن شریعتی در این خصوص بیان کرد: فصل تابستان مصادف است با شروع سفرهای زائران به مشهد که امسال هم این موضوع باعث شده شاهد حضور چشمگیر مسافران در پایانه‌های مسافربری مشهد باشیم.
    وی افزود: با توجه به این مهم حجم زیادی از ناوگان حمل و نقل برونشهری جهت سرویس‌دهی به مسافران از طریق پایانه‌های مسافربری تردد می‌کنند که نیاز است کنترل‌های فنی و جاده‌ای برای ایجاد شرایط ایمن سفر نیز در این فرآیند رعایت شود که وظیفه این مهم بر عهده نیروهای پلیس راه مستقر در پایانه‌های مسافربری می‌باشد .
    شریعتی افزود؛ بر همین اساس با هماهنگی انجام شده با رییس پلیس راه استان نسبت به تقویت کادر کنترل پلیس‌راه پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدام شد و با دو گیته کردن محل کنترل، سرعت بسیار خوبی در سرویس‌دهی و خروج ناوگان از پایانه‌های مسافربری صورت پذیرفت .
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد ادامه داد: قطعا کنترل ناوگان برون شهری از لحاظ اجرای صحیح نکات فنی همراه با سرعت عمل بالا، نیاز به تجربه، هماهنگی و حضور فیزیکی بالایی را می‌طلبد. 

    تعداد بازدید: 293
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر