اوقات شرعی
 • یکشنبه،03 مرداد 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 208
    کد: 178751
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۲۴
    در سالروز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) صورت پذیرفت :

    استقبال از زایران بارگاه منوّر رضوی در پایانه مسافربری امام رضا (ع) با حضور مدیران و مسئولان و همراهی خادمان آستان قدس رضوی

    همزمان با میلاد با سعادت امام هشتم(ع) ، آیین استقبال از زایران بارگاه منوّر رضوی با حضور مسولان استانی و شهری در پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار گردید .
     استقبال از زایران بارگاه منوّر رضوی در پایانه مسافربری امام رضا (ع) با حضور مدیران و مسئولان و همراهی خادمان آستان قدس رضوی
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد،  دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت ، در این مراسم معنوی که با حضور تنی چند از مدیران شهری و استانی برگزار شد ، خادمان آستان قدس رضوی با توزیع گل و شیرینی، و مدیحه ثرایی  فضای زیبایی را در بدو رود  مسافران فراهم آورند و پذیرایی گرمی را از زایران امام مهربانی ها انجام دادند .
    وی افزود ،  در این مراسم که یکی از برنامه های دهه کرامت در پایانه های مسافربری مشهد بود ، سعی گردید  با اهدای گل به زایرانی که از طریق پایانه های  مسافربری به شهر مشهد وارد می شوند ، خاطره خوشی را برای این عزیزان به یادگار بگذاریم  و حال و هوای زیارتی و معنوی  را برای ایشان مهیا سازیم .
    شایان ذکر است پایانه مسافربری امام رضا(ع) همه ساله در روز میلاد امام مهربانی ها برنامه های جامع و در خور توجهی رابرای زایران ورودی به شهر مشهد تدارک می بیند .
     
     
    تعداد بازدید: 208
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر