اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 بهمن 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 179
    کد: 176116
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
    پس از یک ماه برگزاری محافل نورانی قرآنی صورت پذیرفت :

    اختتامیه جلسات قران مجید درماه مبارک رمضان برگزار گردید

    مراسم اختتامیه جلسات قران مجید درماه مبارک رمضان با حضور مدیرعامل ، مسئولین و خدمت گزاران به زائران ومسافران بارگاه ملکوتی امام هشتم به میزبانی حسینیه پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد برگزار گردید .
    اختتامیه جلسات قران مجید درماه مبارک رمضان برگزار گردید
     به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مراسم اختتامیه جلسات قران مجید درماه مبارک رمضان با حضور مدیرعامل ، مسئولین و خدمت گزاران به زائران ومسافران بارگاه ملکوتی امام هشتم به میزبانی حسینیه پایانه مسافربری مشهد برگزار گردید . در این برنامه شرکت کنندگان بعد از یک ماه قرائت قران مجید آخرین جزء از کلام خداوند را نیز قرائت نمودند و به صورت جمعی ختم آیات نور را همخوانی نمودند .
     
    بر اساس همین گزارش جلسات قرآن مجید در پایانه های مسافربری و ایستگاه سوارهای شهر مشهد با حضور اساتید برجسته در طول ماه مبارک رمضان برگزار گردید و در اخرین روز از ماه مبارک با حضور مدیرعامل ، مسئولین و کلیه اعضاء جلسات در حسینیه پایانه مسافربری امام رضا (ع) ضمن تلاوت کلام الله مجید توسط قاریان منتخب و برجسته از عوامل و دست اندرکارران و اساتید این جلسات قدر دانی گردید . در انتها به کلیه شرکت کنندگان هدایای متبرک حرم مطهر رضوی اهداء گردید .
     
     
    تعداد بازدید: 179
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر