اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 بهمن 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 186
    کد: 175836
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۱۰
    همزمان با سراسر کشور صورت پذیرفت :

    حضور پرشور کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در راهپیمایی روز جهانی قدس

    مدیرعامل و کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد درکنار سایر شهروندان مشهدی ضمن شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس ، با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، القدس لنا و هیهات من الذله به مستکبران عالم اعلام کردند که در مقابل هرگونه ظلم و جنایتی ایستادگی کرده و از حریم اسلام دفاع خواهند کرد .
     حضور پرشور کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در راهپیمایی روز جهانی قدس
     
    راهپیمایان  با سردادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، القدس لنا و هیهات من الذله به مستکبران عالم اعلام کردند که در مقابل هرگونه ظلم و جنایتی ایستادگی کرده و از حریم اسلام دفاع خواهند کرد.  
     
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، مدیرعامل و کارکنان بسیجی  سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد همراه با خیل عظیم مردم در راهپیمایی روزجهانی قدس شرکت کردند.
    بر پایه همین گزارش دکترشریعتی مدیرعامل سازمان عنوان نمود : کارکنان بسیجی سازمان پایانه های مسافربری مشهد درکنار سایر شهروندان  مشهدی با  شرکت در این راهپیمایی به مستکبران عالم اعلام کردند که در مقابل هرگونه ظلم و جنایتی ایستادگی کرده  و از حریم اسلام دفاع خواهند کرد  .
    وی در ادامه افزود : حضور در این مراسم وظیفه شرعی و اعتقادی ماست وکارکنان سازمان نیز بعنو عضو کوچکی از جامعه اعلام انزجار خود را نسبت به جنایت های مستکبران و ستمگران عالم اعلام نمودند  وهمراه با سایر مردم به صحنه آمده بودند  تا بگویند ملت ایران هیچ گاه ظلم و ستم را نپذیرفته و مدافع حق و حقیقت است.
    شایان ذکر است راهپیمایی روز قدس در شهر مقدس مشهد از میدان 15 خرداد آغاز گردید  و زائران و مجاوران این مراسم ملی را  با شکوه و صلابت هرچه بیشتر برگزار نموده و  پس از پایان راهپیمایی ، نماز جمعه را در حرم رضوی اقامه کردند.
     
    تعداد بازدید: 186
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 1
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر