اوقات شرعی
 • پنج شنبه،02 بهمن 1399
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری مشهد و امور فرهنگی
    تعداد بازدید: 147
    کد: 175690
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۳/۰۷
    به منظور مقاوم سازی سطح آسفالت در پایانه های مسافربری مشهد صورت پذیرفت :

    اجرای آسفالت باروش پلیمریزاسیون درگیت عوارضی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    با توجه به تردد بسیار زیاد در قسمت گیت ورود وخروج عوارضی پایانه مسافربری امام رضا (ع) واستفاده از روشهای مختلف اجرای آسفالت دراین قسمت با توجه به بررسی وکارشناسی صورت گرفته با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا آسفالت باروش پلیمریزاسیون دراین پروژه اجرایی گردید .
    اجرای آسفالت باروش پلیمریزاسیون درگیت عوارضی پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد  دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت : قسمت کنترل  ورود و خروج ناوگان برون شهری یا همان گیت عوارضی  یکی از پر تردد ترین مکانهای پایانه مسافربری امام رضا (ع) می باشد که با تردد روزانه بیش از 2500 دستگاه اتوبوس بین شهری نقش مهمی در تکمیل چرخه خدمات حمل ونقل عمومی برعهده دارد ، با توجه به حجم تردد فوق متاسفانه تاکنون با استفاده از روشهای مختلف اجرای آسفالت در این قسمت نتوانسته بودیم معضل تغییر شکل و تخریب آسفالت آنرا اصلاح نماییم ، که پس از بررسی تیم کارشناسی و تحقیقات صورت گرفته مقرر شد با استفاده از متدهای جدید روزدنیا ،  آسفالت با روش پلیمریزاسیون را در این محل اجرایی نماییم . 
    مدیرعامل سازمان افزود : آسفالت باروش پلیمریزاسیون پیشرفته( spb) فن آوری نوینی است که دارای خصوصیات متعدد ازجمله : کاهش آلودگی محیط با توجه به استفاده از لاستیک های مستعمل – افزایش عمر و استحکام– دارا بودن حافظه شکلی – کاهش قیر زدگی در سطح – کاهش لغزندگی سطح - کاهش صدای تردد - مقاومت دربرابر یخ زدگی – مقاومت دربرابر عریان شدگی مصالح سطح آسفالت و کاهش هزینه های تولید میباشد .
    وی افزود ، این فناوری مورد تایید شورای فنی استان خراسان رضوی- کمیته تخصصی آسفالت شهرداری مشهد – سازمان صنعت ومعدن و عنوان نخست شرکت های دانش بنیان را نیز کسب نموده است و آزمایش هایی از قبیل مارشال- خزش دینامیکی- مدول برجهندگی و.. را پاس نموده است که امیدواریم با اجرای این روش معضل چند ساله پایانه مسافربری امام رضا (ع) ساماندهی و اصلاح گردد .
    شایان ذکراست این روش در  قسمتی از ورودی گیت عوارضی قبل از نهایی شدن پروژه به صورت آزمایشی عملیاتی گردید که پس از گذشت دو ماه و تردد سنگین سفرهای پایان سال و آغاز سال جدید  محل دارای کیفیت مناسب بوده  وتاییدیه لازم را دریافت نموده است .
     
    تعداد بازدید: 147
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر