اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : ستاد خبری نوروز 1398
    تعداد بازدید: 114
    کد: 171613
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۰۲
    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد:

    مدیریت پایانه های مسافربری شهرداری مشهد هوشمندانه بوده است

    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد گفت: مدیریت پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در ایام مختلف سال به ویژه ایام نوروز هوشمندانه بوده است و این هوشمندی را در سال جاری نیز می بینیم.
    مدیریت پایانه های مسافربری شهرداری مشهد هوشمندانه بوده است
    به گزارش ستاد خبری استقبال از بهار 98 سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، نرگس شالچیان درجریان بازدید از روند خدمت رسانی پرسنل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به زائران نوروزی اظهارکرد: خدمت رسانی سازمان پایانه ها همانطورکه کاملا انتظار داشتیم بر اساس نظم و دقتی منحصر به فرد است که باید این موضوع را به مدیریت و پرسنل این مجموعه تبریک گفت.
    وی با بیان این که هارمونی بسیار خوبی را در طی روزهای آغازین سال در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد به ویژه پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشاهده می کنیم، تصریح کرد: از آراستگی ظاهری گرفته تا اقدامات و برنامه های محتوایی پایانه های شهرداری مشهد، باعث افزایش رضایتمندی زائران و مسافران نوروزی شده است.
    مدیر گردشگری و امور زائران شهرداری مشهد اضافه کرد: با صحبتی که با مهمانان و زائران شهر امید و زندگی در پایانه مسافربری امام رضا(ع) داشتیم این رضاتیمندی مشهود بود و امیدواریم این روند همچنان ادامه پیدا کند.
     
    تعداد بازدید: 114
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر