اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 95
    کد: 171566
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۲/۲۷
    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد:

    احتمال افزایش حضور زائران نوروزی در پایانه های مسافربری مشهد به دلیل ثابت بودن نرخ این نوع از سفرها

    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد از احتمال افزایش حضور زائران نوروزی در پایانه های مسافربری مشهد به دلیل ثابت بودن نرخ این نوع از سفرها در طی ماه های اخیر خبر داد.
    احتمال افزایش حضور زائران نوروزی در پایانه های مسافربری مشهد به دلیل ثابت بودن نرخ این نوع از سفرها
    به گزارش ستاد خبری پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، مجتبی بهاروند در جریان بازدید از روند فعالیت پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این موضوع کار خادمان شهر در حوزه پایانه های مسافربری را بیش از پیش می کند و باید اهتمام ویژه ای روی این موضوع داشت.
    وی با اشاره به بازدید خود از پایانه مسافربری امام رضا(ع) و روند خدمت رسانی این مجموعه به زائران و مسافرانی که از طریق اتوبوس وارد شهر مشهد می شوند، ادامه داد: اقداماتی که در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد صورت می گیرد بسیار مطلوب است و امید داریم در نوروز نیز شاهد افزایش سطح خدمت رسانی به زائران امام هشتم(ع) باشیم.
    رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد همچنین در جمع مدیران شرکت های مسافربری پایانه های شهرداری مشهد ابرازامیداری کرد: جلسات مرتبط با مدیران این بخش ها در راستای رفع چالش های فراروی خدمت رسانی، در سال آینده به صورت مستمر برگزار شود.
    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر