اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 152
    کد: 166604
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
    پس از مدت زمان کوتاهی از زمان انتصاب دکتر کاظمی صورت پذیرفت :

    جلسه و بازدید معاون حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری از پایانه های مسافربری مشهد

    جلسه شورای اداری سازمان پایانه های مسافربری مشهد با حضور معاون محترم حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد برگزار گردید .
     جلسه و بازدید معاون حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری از پایانه های مسافربری مشهد
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد  ، جلسه شورای اداری سازمان با حضور معاون محترم حمل ونقل وترافیک و سرپرست معاونت فنی و عمران شهرداری مشهد با همراهی هیات همراه ایشان برگزار گردید .
    در این جلسه که  در محل حوزه مدیریت سازمان برگزار شد گزارش اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته توسط مدیرعامل بیان گردید و معضلات و چالشهای در پیش روی پایانه های مسافربری  مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
    دکترکاظمی دراین جلسه  ضمن تایید فعالیتهای صورت گرفته توسط مجموعه سازمان ، برافزایش سطح خدمات موجود درپایانه های مسافربری  تاکید نمود و عنوان داشت محوریت فعالیتهای صورت گرفته باید با اولویت خدمت رسانی به زائران ، مسافران و شهروندان باشد و همه دستگاه ها و نهادهایی که در مجموعه فعالیت دارند نیز با همین دیدگاه و توجه به اصل خدمت رسانی در خور شان زائران ومسافران گرانقدر گام بردارند .
    معاون حمل ونقل و ترافیک افزود : درجهت تحقق این موضوع همه عوامل می بایست در یک صف قرار گرفته و با کمک گرفتن از تواناییهای یکدیگر برمعضلات و مشکلات موجودغلبه نمایند .
     
    شایان ذکر این جلسات به جهت تسریع در اجرای پروژه های اجرایی وخدمات رسانی با هدف کاهش دغدغه ها و افزایش رضایتمندی با رویکرد ارتقاء کیفیت خدمات در سطح حوزه معاونتهای حمل ونقل و ترافیک ومعاوفت فنی وعمران وبا محوریت شخص معاونت درحال برگزاری است که امید می رود افزایش راندمان و خروجی های مثبت آن برای شهروندان وزائران گرانقدر بزودی حاصل شود . 
     
    تعداد بازدید: 152
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر