اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 185
    کد: 163287
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۹/۱۰
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:

    مانوراقتدار بسیج سبب ارتقا نظم و امنیت پایانه های مسافربری مشهد شد

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: مانور بزرگ اقتدار بسیج با موضوع اقتدار و امنیت، سبب ارتقا نظم و امنیت در سطح پایانه های مسافربری شد.
    مانوراقتدار بسیج سبب ارتقا نظم و امنیت پایانه های مسافربری مشهد شد
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، محسن شریعتی بابیان این مطلب اظهار کرد: هفته بسیج فرصت ارزنده‌ای است تا به شایستگی، یکی از موارد ماندگار بنیان‌گذار کبیر جمهوری اسلامی ایران را گرامی بداریم.
    وی افزود: بی‌شک فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفان به‌عنوان مردمی‌ترین و اصیل‌ترین نهاد انقلابی، برآیند نگاه عمیق و پیامبرگونه ایشان به آینده انقلاب اسلامی ایران بوده است. نهادی که خیلی زود به شجره‌ای طیبه و تنومند، لشکری با اندیشه‌ای خدایی و تفکری پویا و سازنده تبدیل شد و بزرگ‌ترین حماسه‌ها را در این مرزوبوم رقم زد و این هفته فرصتی مناسب برای گرامیداشت از این شجره طیبه است.
    شریعتی بیان کرد: یکی از دغدغه‌های سازمان افزایش و ارتقا امنیت و نظم در سطح پایانه های مسافربری بوده است که در همین راستا امروز مانور بزرگ بسیج باهدف استقرار نظم بیشتر در سطح پایانه مسافربری امام رضا(ع) با کمک پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری بود برگزار شد که نتایج آن محسوس بود و درخواست ما تداوم این مهم است.
    وی تصریح کرد: این مانور به‌خوبی نشان داد که پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، می‌تواند در حوزه نظم و ارتقا امنیت سطح پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گام بردارد.
    تعداد بازدید: 185
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر