اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 176
    کد: 162017
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) تاکید کرد:

    لزوم ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم

    ورودی این شهر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این پایانه، یکی از مهم ترین مبادی ورودی زائران به شهر امام هشتم(ع) به حساب می آید و زیبنده نیست حضور دلالان؛ سبب کدورت خاطر مردم شود.
    لزوم ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای افزایش رضایتمندی مردم
    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد خواستار ساماندهی دلالان پایانه مسافربری امام رضا(ع) و همچنین تجمیع این افراد برای افزایش رضایتمندی مردم شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ، احسان اصولی در جریان بازدید از روند خدمت رسانی به زائران ورودی این شهر در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اظهارکرد: این پایانه، یکی از مهم ترین مبادی ورودی زائران به شهر امام هشتم(ع) به حساب می آید و زیبنده نیست حضور دلالان؛ سبب کدورت خاطر مردم شود.
    وی همچنین با تاکید بر لزوم توجه هرچه بیشتر به موضوع هوشمندسازی در بخش های مختلف شهری ادامه داد: این موضوع یکی از مهم ترین برنامه‌های اعضای شورا و شهردار بوده و می توان اقدامات قابل تاملی را در این حوزه به ویژه در بخش حمل و نقل درون و برون شهری انجام داد.
    رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان این که پایانه مسافربری امام رضا(ع) نیز یکی از بهترین مجموعه برای ورود به موضوع هوشمندسازی است، اضافه کرد: امروزه فرآیند فناوری اطلاعات در قالب کارهایی که در زمینه استارت آپ ها انجام می شود، تحول بزرگی را توانسته است ایجاد کند و ورود به این مقوله رضایت مندی زیادی را به دنبال خواهد داشت
     
    کلید واژه ها: شهرداری مشهد - شورای اسلامی شهر مشهد مقدس - اصولی - شورای پنجم - دهه آخر صفر - زائر پیاده - 
    تعداد بازدید: 176
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر