اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 220
    کد: 162016
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
    در بازدید استاندار خراسان رضوی از روند بازگشت زائران در پایانه مسافربری مطرح شد؛

    سربلندی بیرون آمدن مردم و مسئولان از آزمون خدمت به زائران دهه آخر صفر

    در این بخش با بسیج 4500 دستگاه اتوبوس و برنامه ریزی برای خدمت رسانی حجم انبوه زائران از تمام ظرفیت ها برای ارائه مطلوب تر این خدمت بهره می گیرند.

    استاندار خراسان رضوی در بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع )، ضمن تاکید بر اینکه از همه ظرفیت ها در این حوزه برای ارائه خدمت مطلوب بهره گرفته شده است، گفت: مردم و مسئولان از خدمت و پذیرایی زائران دهه آخر صفر سربلند بیرون آمدند.
    سربلندی بیرون آمدن مردم و مسئولان از آزمون خدمت به زائران دهه آخر صفر
     
     
    به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد ؛ علی رضا رشیدیان با حضور در پایانه مسافربری مشهد اظهار داشت: در این بخش با بسیج 4500 دستگاه اتوبوس و برنامه ریزی برای خدمت رسانی حجم انبوه زائران از تمام ظرفیت ها برای ارائه مطلوب تر این خدمت بهره می گیرند.
    وی همچنین سری به راه آهن زد و عنوان کرد : در بخش ریلی هم روزانه بیش از 100 رام قطاربین مشهد و شهرهای مختلف کشور در تردد هستند در عین آنکه 17 قطار حومه هم فعال است ضمن آنکه در بخش هوایی هم به طور متوسط روزانه 220 سورتی پرواز انجام می شود و کار جابه جایی زائران را انجام می دهند.
    وی با بیان اینکه دستگاه های مختلف در حوزه حمل و نقل خدمات خوبی تدارک دیده اند ، اظهار کرد : خوشبختانه علی رغم آنکه اتوبوس ها در این ایام یک سر خالی هستند هیچ افزایش هزینه نداشتند .
    وی اظهار کرد : طی این مدت مردم استان از آزمون خدمت و پذیرایی از زائران سربلند بیرون آمدند  و 32 خدمت مختلف در مجموعه استان ماندهی شدند.
    رشیدیان ادامه داد : تلاش پلیس راه  و نیروهای امنیتی در این مدت بسیار خوب بوده و تلفات جاده ای و تصافات به میزان حدود  دو سوم نسبت به سال های گذاشته کاهش دارد.
    وی با بیان اینکه باید در همه شرایط رعایت انصاف و رفتار قانونمدارانه را ملاک عمل خود قرار دهیم ، گفت : باید رانندگان و شرکت های مسافربری و نیز شرکت های ریلی مربوط به جابه جایی مسافر و آژانس های خدمات مسافرتی و نیز تاکسی های درون شهری در مقابل زائران رفتاری منصفانه و منطقی داشته باشند.
     وی اظهار کرد : افزایش نرخ تاکسی ها و یا رشد بی قاعده نرخ ها در عین آنکه برکت را از بین می برد بلکه این پولها وزر و وبال می شود.
     وی گفت : اقلیت دلال و یا راننده های تاکسی گرانفروش نه تنها به خود لطمه می زند بلکه این نوع رفتار آسیب حدی به حیثیت و آبروی این شهر می زند.
     
     
     
    تعداد بازدید: 220
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر