اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 295
    کد: 160394
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۲۱
    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد:

    نیروی انتظامی مقتدر در نظام اسلامی نهادینه‌ شده است

    مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد گفت: نیروی انتظامی مقتدر و پشتیبان مردمی در نظام مقدس اسلامی ایران نهادینه‌شده است و به فرموده فرمانده کل قوا نیروی انتظامی محور اقتدار نظام است.
    نیروی انتظامی مقتدر در نظام اسلامی نهادینه‌ شده است
    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، هفته گرامیداشت نیروی انتظامی فرصت مغتنمی است تا با تعامل، همکاری و جلب اعتماد و مشارکت همه دستگاه‌های دولتی و غیردولتی و اقشار اجتماعی، نقش و سهم هر یک از آنان در تولید امنیت جامعه مشخص‌شده تا با افزایش زمینه مشارکت شهروندان، امنیت پایدار و احساس امنیت در جامعه فزونی یابد.
    در همین راستا مدیرعامل و جمعی از مسئولان سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد به مناسبت هفته نیروی انتظامی  دیداری با جناب سرهنگ اکبر آقابیگی فرمانده انتظامی مشهد مقدس داشتند.
    در این دیدار محسن شریعتی ضمن بزرگداشت هفته‌ی نیروی انتظامی از تلاش‌های این عزیزان در برقراری نظم و امنیت در پایانه های مسافربری قدردانی کرد و گفت: سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد بر اساس وظیفه خود با نهادها و سازمان‌های مختلفی در ارتباط است که بر همین اساس کلانتری و پلیس‌راه نیز در پایانه مسافری مستقر هستند و همچنین در حفاظت فیزیکی نیز با نیروی انتظامی در ارتباط هستیم که این موارد همکاری دوجانبه ما را دوچندان می‌کند.
    وی با اشاره به نقش نیروی انتظامی اظهار کرد: نیروی انتظامی مقتدر و پشتیبان مردمی در نظام مقدس اسلامی ایران نهادینه‌شده است و به فرموده فرمانده کل قوا نیروی انتظامی محور اقتدار نظام است.
    شریعتی با اشاره به ویژگی‌های خاص نیروی انتظامی افزود: خدمتگزاران در این عرصه با اتکا به خداوند متعال و توجه ویژه به معنویت دارای اقتدار و عزت خاصی می‌باشند که ثمره آن ایجاد اعتماد مردم به ایشان است و درواقع نیروی انتظامی امین مردم است و باید توجه داشت که مجاهدت و آمادگی دفاعی نیروی انتظامی، فداکاری و جان‌فشانی برای دفاع از ارزش‌های نظام و انقلاب و روحیه شهادت ‌طلبی پلیس همواره از ارکان اصلی فعالیت این نهاد ارزشمند برای انقلاب و میهن اسلامی است.
    سرهنگ آقابیگی فرمانده انتظامی مشهد مقدس نیز در این دیدار ضمن تقدیر از اقدامات سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد گفت: در این مدت پشتیبانی خوبی از نیروی انتظامی در سطح پایانه‌های مسافربری مشهد شده است که از شما دوستان قدردانی می‌کند و امیدواریم این ارتباط گسترش بیشتری پیدا کند.
     
    تعداد بازدید: 295
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر