اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 398
    کد: 154304
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
    به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت

    حضور مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد در مجتمع قضایی شهید رجایی

    به مناسب هفته قوه قضاییه مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با حضور جمعی از مسئولین این سازمان در مجتمع قضایی شهید رجایی حضور یافت.
    حضور مدیرعامل سازمان پایانه‌های شهرداری مشهد در مجتمع قضایی شهید رجایی
    به گزارش روابط عمومی  سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد، دکتر شریعتی مدیرعامل سازمان  امروز با حضور معاون و مسئولین سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری برای ارائه تبریک به مناسبت هفته قوه قضاییه در مجتمع قضایی شهید رجایی مشهد حضور یافت.
    در این نشست دکتر شریعتی گفت: هفته اول تیرماه یادآور شهادت مظلومانه معمار بزرگ دستگاه قضایی آیت‌الله دکتر شهید بهشتی و 72 تن از یاران ایشان است که فرصتی مناسب برای تکریم تلاش خادمان قوه قضاییه است.
    وی افزود: بی‌شک قوه قضاییه در سراسر میهن اسلامی، وظیفه‌ای حساس در احقاق حقوق فردی و اجتماعی آحاد مردم و نقشی اساسی در بسط عدالت در جامعه بر عهده دارند و پایانه مسافربری نیز با توجه به حساسیت خود از این قاعده مستثنا نیست.
    گفتنی است، در این نشست مباحث مشترک بین قوه قضاییه و سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد همچون شعبه ویژه برای پایانه مسافربری امام رضا (ع) موردبررسی قرار گرفت که اخبار راه اندازی این شعبه در آینده نزدیک به استحضار مخاطبین گرانقدر رسانده خواهد شد . 
    تعداد بازدید: 398
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر