اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد
    تعداد بازدید: 156
    کد: 149807
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۲۶
    فرمانده انتظامی مشهد مقدس:

    استقرار پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدامی هوشمندانه بود

    فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: استقرار ایستگاه پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) در نوروز 97 اقدامی هوشمندانه برای امنیت بود.
    استقرار پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدامی هوشمندانه بود
    به گزارش پایگاه اطلاع‌ رسانی سازمان پایانه‌های مسافربری مشهد مقدس، سرهنگ اکبر آقا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پایانه مسافربری امام رضا (ع) شاهد تردد بالای زائران و مسافران از سراسر کشور و حتی کشورهای هم‌جوار و همسایه هستیم که در این راستا امنیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
    وی افزود: در این راستا در نوروز امسال،  کلانتری در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مستقر شد که این اقدام یک نگاه هوشمندانه است به طوری که اولاً زائر با آرامش خاطر خوبی وارد شهر مشهد می‌شود و دوم اینکه پلیس به خوبی بر مسائل نظارت دارد.
    فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: باید توجه داشت که پایانه مسافربری مشهد مقدس همان‌گونه محل ورود و خروج زائران امام رضا (ع) هست محل تردد افراد مجرم نیز هست که باید در این راستا پلیس نظارت هوشمندانه‌ای داشته باشد که خوشبختانه در نوروز 97 بهترین بهار را داشتیم و هیچ ناامنی گزارش نشد.
    سرهنگ آقا بیگی در ارتباط با ادامه استقرار ایستگاه پلیس در پایانه امام رضا (ع) بیان کرد: قطعاً به تناسب ایام و مناسبت‌هایی که در پیش داریم تمهیدات ویژه‌ای را نیز اتخاذ می‌کنیم و تمام تلاش و ما برقراری نظام و امنیت است و باید در پایان از مردم و همچنین سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد برای همکاری ویژه در این ایام تشکر و قدردانی نمایم.
    تعداد بازدید: 156
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر