اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 166
    کد: 149132
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۰۸
    شهردار مشهد مطرح کرد

    تقدیر از خدمت رسانی شایسته به زائران در پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشهد

    شهردار مشهد با تقدیر از خدمت رسانی شایسته به زائران در پایانه مسافربری امام رضا(ع) گفت: امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروز ٩٧ خدمت رسانی به زائران و مسافران با همین کیفیت در پایانه های مسافربری مشهد ادامه داشته باشد.
    تقدیر از خدمت رسانی شایسته به زائران در پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشهد
    به گزارش ستاد خبری نوروز ٩٧ سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، قاسم تقی زاده خامسی ظهر امروز در جریان بازدید از پایان مسافربری امام رضا(ع) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز در پایانه مسافربری امام رضا(ع) حضور پیدا کردیم تا در واپسین روزهای تعطیلات نوروز ٩٧ به همکاران خودم در این مجموعه خداقوت عرض کنم.
    وی افزود: وضعیت خدمت رسانی به زائران در پایانه مسافربری امام رضا(ع) بسیار خوب است و در گفتگوی کوتاهی که با برخی از مسافران داشتم آن ها هم به این نکته اذعان کردند.
    شهردار مشهد تصریح کرد: امیدواریم تا پایان تعطیلات نوروز ٩٧ خدمت رسانی به زائران و مسافران با همین کیفیت در پایانه های مسافربری مشهد ادامه داشته باشد.
    وی در ادامه با اشاره به آخرین آمار ورود زائران نوروزی به مشهد اظهار کرد: از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون، حدود ٨٢ درصد از زائران با خودروی شخصی، ٧ درصد با اتوبوس و ١١ درصد هم با هواپیما و قطار وارد مشهد شده اند.
    تقی زاده خامسی بیان کرد: به نظر می رسد وسایل حمل و نقل عمومی به اندازه کافی مهیا نیست و به همین دلیل مردم با خودروی شخصی به مشهد سفر می کنند.
    وی گفت: در دنیا مرسوم است که افراد با وسایل حمل و نقل عمومی سفر کرده و در مقصد برای گردش و تردد در سطح شهر، خودرو شخصی اجازه می کنند.
     شهردار مشهد اظهار کرد: با توجه به وجود برخی مشکلات در جاده ها، باید مردم برای انجام سفر به استفاده از حمل و نقل عمومی تشویق شوند البته مدیریت شهری و دولت باید زمینه را به گونه ای فراهم کنند که سفر با وسایل حمل و نقل عمومی توجیه اقتصادی داشته و راحت باشد.
    تعداد بازدید: 166
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر