اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 254
    کد: 149072
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۰۷
    امروز صورت گرفت ،

    بازدید قائم‌مقام آستان قدس رضوی از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد

    قائم‌مقام آستان قدس رضوی امروز بازدیدی از نحوه خدمات‌رسانی به زائران حرم مطهر رضوی در پایانه مسافربری امام رضا (ع) داشت.
    بازدید قائم‌مقام آستان قدس رضوی از پایانه مسافربری امام رضا (ع) مشهد
    به گزارش ستاد خبری نوروز 97 سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس، مرتضی بختیاری قائم‌مقام آستان قدس رضوی و همچنین حجت‌الاسلام حجت گنابادی نژاد رئیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی با حضور در پایانه مسافربری امام رضا (ع) از نحوه خدمات‌رسانی به زائران در این پایانه آگاهی یافتند.
    قائم‌مقام آستان قدس رضوی در جریان بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) از روند خدمت‌رسانی به زائران و مسافران ورودی این شهر که از طریق حمل‌ونقل عمومی وارد شهر امام هشتم (ع) شده‌اند آگاهی یافت
    بازدید میدانی ازایستگاه استقبال از بهار شهرداری  مشهد و غرفه‌های ویژه زائران که در پایانه مسافربری امام رضا (ع) برای رفاه بیشتر زائران ایجاد شده از دیگر برنامه‌های امروز قائم‌مقام آستان قدس رضوی بود.
    گفتنی است، از 25 اسفندماه تا به امروز 8 میلیون مسافر وارد استان خراسان رضوی شده‌اند که حدود 500 هزار نفر از این زائران از طریق حمل‌ونقل عمومی جاده وارد استان شده‌اند که پایانه امام رضا (ع) نقشی محوری در این حوزه داشته است.
    تعداد بازدید: 254
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر