اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 144
    کد: 149040
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۱/۰۶
    استاندار خراسان رضوی مطرح کرد:

    تهمیدات مناسب پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای پذیرایی از مسافران نوروزی

    استاندار خراسان رضوی نسبت به تهمیداتی که سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برای پذیرایی هرچه بهتر و مناسب تر از زائران این شهر به ویژه در پایانه مسافربری امام رض(ع) اندیشیده تقدیر و تشکر کرد.
    تهمیدات مناسب پایانه مسافربری امام رضا(ع) برای پذیرایی از مسافران نوروزی
    به گزارش ستاد خبری نوروز 97 سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد مقدس، علیرضا رشیدیان در جریان بازدید از پایانه مسافربری امام رضا(ع) که با حضور شمار زیادی از مسئولان و مدیران استانی و شهری همراه بود، اظهارکرد: امسال شاهد کاهش در تعداد مسافران حمل و عمومی بین شهری بودیم که این موضوع افزایش میزان سفرهای شخصی را نشان می دهد.
    وی با درخواست از هموطنان برای استفاده بیشتر از ناوگان حمل و نقل عمومی برای شهرهای بین شهری شان تصریح کرد: این موضوع باعث افزایش ضریب امنیت سفر و کاهش مخاطرات جاده ای خواهد شد.
    استاندار خراسان رضوی ادامه داد: همچنین شهرداری مشهد برای رفاه حال زائران و مسافران نوروزی، با تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهر، کار رفت و آمد از پایانه های مشهد به اقصی نقاط این شهر به ویژه حرم مطهر رضوی را تسهیل کرده است.
    وی با اشاره به رونمایی از 210 دستگاه اتوبوس و مینی بوس جدی و مدرن قبل از آغاز سال جدید توسط شهرداری مشهد عنوان کرد: همچنین اتصال خطوط یک و 2 متروی مشهد در میدان دکتر علی شریعتی، استفاده از اتوبوس های برقی و گشایش خیابان آیت ا... واعظ طبسی از دیگر اقدامات شهرداری مشهد برای رفاه حال زائران در آستانه بهار بوده است.
     
    رشیدیان از کاهش 22 درصدی تلفات جاده ای به نسبت مدت مشابه سال قبل خبر داد و خاطرنشان کرد: باید به گونه ای برنامه ریزی شود  تا روند کاهشی آمار تلفات جاده ای استان همزمان با تعطیلات نوروز،  استمرار یابد و با آموزش عمومی، تجهیز جاده ها و معابر، اصلاح کیفیت خودروها به شرایط استانداردی در حوزه تردد ترافیک مردم اعم از مجاوران و زائران برسیم.
    تعداد بازدید: 144
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر