اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 132
    کد: 146525
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۱/۱۴
    در ایام الله دهه مبارک فجر صورت پذیرفت :

    بازدید فرماندهی حوزه 2بسیج اداره های مشهد از پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام ) و پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان

    فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد به همراه شورای مدیران حوزه ضمن شرکت در جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان ، از پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام) و پایگاه بسیج سازمان بازدید و عملکرد این حوزه را مورد بررسی قراردادند .
    بازدید فرماندهی حوزه 2بسیج اداره های مشهد از پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام ) و پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد   فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد به همراه شورای مدیران حوزه ضمن شرکت در جلسه شورای پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان ،  از پایانه مسافربری امام رضا (علیه السلام)  و پایگاه بسیج سازمان بازدید و عملکرد این حوزه را مورد بررسی قراردادند .
    سرهنگ محمد زاده  فرمانده حوزه 2 بسیج اداره ای شهید عباس اعلمی  گفت: فعالیت‌های صورت گرفته در این محیط که نقشی حلقه اتصالی خدمات را بین  مسافرین و زائرین  سایر شهرها  با مجموعه و اقدامات درون شهر بر عهده دارد از اهمیت بالایی برخوردار است  که بر همین اساس با حضور کارکنان بسیجی در صف اول خدمت رسانی می تواند  نقش بسزایی در شناخت آحاد جامعه  از عملکرد و نقش سازنده بسیج در حوزه های مختلف خدمت رسانی به مردم را  داشته باشد که بحمد الله این موضوع در پایانه با دقت و وسواس خاصی رعایت می گردد  .
    فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد افزود :  استقرار و فعالیت حلقه های معرفتی صالحین از عملکردهای ارزشمند این پایگاه می باشد که الگویی برای سایر حوزه ها نیز می باشد   . 
    شایان ذکر است حسن حسامی  فرمانده پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان به همراه اعضای شورای  پایگاه ضمن ارائه عملکرد یک ساله پایگاه به سوالات و نظارتهای سازما نی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد پاسخ دادند و درنهایت  پاسدار محمد زاده  فرمانده حوزه 2 بسیج اداره های مشهد از فعالیت های و اقدامات انجام شده در ابعاد مختلف علی الخصوص محورهای فرهنگی و صالحین تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورند  .
     
    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر