اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 204
    کد: 115949
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۰/۱۱

    زنگ تماس های ارتباطات مردمی 137 امروز آهنگ خاصی داشت.

    تشکرهای پیاپی مردم به خاطر موضوعی که انتظار بازتاب اینچنینی اش را نداشتیم.
    قدردانی مردم طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد به خاطر پارکینگ های صلواتی پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام

     

    (زنگ تماس های ارتباطات مردمی 137 امروز آهنگ خاصی داشت)
    این تیترمربوط به  قسمتی از گزارش آمار تماسهای هفتگی مردم به مرکز ارتباطات مردمی شهرداری مشهد است.
     تشکرهای پیاپی  به خاطر موضوعی  که انتظار بازتاب اینچنینی اش را نداشتیم.
    پس از اعلام خبر صلواتی بودن پارکینگ های پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام از ایام اربعین حسینی تا کنون؛ مردم با تماس های مکرر با 137 از این اقدام سازمان پایانه های مسافربری مشهد  قدردانی کردند.
    در همین زمینه مرکز ارتباطات مردمی شهرداری گزارش کرده است:
    شهروندی تماس گرفت و بدون هیچ مقدمه
    ای اعلام کرد:" خانوم همیشه که نباید بخاطر مشکلات با 137 تماس بگیریم و فقط انتقاد کنیم و زحمت داشته باشیم این بار تماس گرفتم تا از زحمات شما و کارکنان خدوم شهرداری تشکر کنم ... "

    وی ادامه داد: مدت ها بود که بدلیل نرخ بالای پارکینگ پایانه مسافربری، شهروندان خودروهای خود را در خیابانها و معابر اطراف پایانه پارک می کردند که علاوه بر ایجاد ترافیک، تبعات زیادی برای شهروندان در پی داشت.

    اما به تازگی استفاده از پارکینگ برای همگان رایگان شده است و حتی هزینه ورودی هم از رانندگان دریافت نمی شود! وی تاکید کرد: خواهش می کنم مراتب سپاس و قدردانی اینجانب را نسبت به این اقدام مفید و خردمندانه به مسئولین پایانه مسافربری اعلام کنید.

    امام صادق علیه السلام فرمودند : مؤمنان، خدمتگزار یکدیگرند. عرض شد: چگونه خدمتگزار یکدیگرند؟ فرمودند : به یکدیگر سود می رسانند. چه زیباست که عملکرد سازمان پایانه های مسافربری به خوبی مصداق این سخن گرانبار می باشد، در جای دیگر رهبر معظم انقلاب فرمودند: نهضت خدمترسانی به مردم یک مبارزه بزرگ و سنگین است . همه مسئولین باید در خدمت به مردم از یکدیگر سبقت بگیرند و یک نهضت خدمت به مردم راه بیندازند. امیداواریم که همچنان نهضت خدمت رسانی شهرداری مشهد با توفیق روز افزون همراه باشد.

    منبع: مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد


    اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

     

    تعداد بازدید: 204
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر