اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 152
    کد: 105974
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۰۶

    مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید.

    خدمت به زائران بارگاه منور رضوی و دعای خیر ایشان ، بالاترین پاداشی است که کارکنان پایانه های مسافربری مشهد در این قبال میتوانند دریافت کنند توفیق خدمت رسانی و خادمی زائران بارگاه منوّر رضوی آنقدر با ارش است که هیچ پاداش مادی و ریالی قابلیت جایگزینی با آن را نخواهد داشت .
    مراسم گرامیداشت هفته دولت و روز کارمند در سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد برگزار گردید.

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، مهندس سید علی حسینی مدیرعامل سازمان در مراسم گرامیداشت هفته دولت  و روز کارمند که در محل نمازخانه ساختمان اداری پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار می گردید  خطاب با کارکنان سازمان گفت : بنده و شما  بسیار باید افتخار کنیم که وظیفه خدمت رسانی به زائرین امام هشتم را در فعالیت روزانه در اختیار داریم و یقین داشته باشید خدمت به زائران و دعای خیر ایشان ، بالاترین پاداشی است که شما در این قبال میتوانید دریافت کنند . درحقیقت توفیق خدمت رسانی و خادمی زائران بارگاه منوّر رضوی آنقدر با ارش است که هیچ پاداش مادی و ریالی  قابلیت جایگزینی با آن را نخواهد داشت .
    مهندس حسینی در  ادامه افزود : تلاش و جدیت کارکنان سازمان درخدمت رسانی به مسافرین ،‌ ستودنی است و نیروهای جوان و توانمندی که سرشار از انگیزه  فعالیت می باشند , افتخار این مجموعه و شهرداری مشهد   هستند .
         عضو اتحادیه پایانه های مسافربری  با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، روز کارمند را به تمامی کارمندان تبریک گفت و اظهار داشت: باید از همه توان خود برای خدمت به زائران گرانقدر امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)  بهره گیری کنیم.
         مهندس حسینی در پایان سخنان خود گفت: دو شهید بزرگوار یعنی رجایی و باهنر در طول خدمت اندک خود چنان تاثیرات به سزایی در نظام اسلامی داشته اند که هنوز مردم  ایران اسلامی با گذشت چندین سال از شهادت این عزیزان ، یاد و خاطره آنها را به نیکی و احترام یاد می کنند. اینک در این برهه از زمان بر همه ما کارکنان و خدمتگزاران دولت یک وظیفه و تکلیف است که با الگو قرار دادن راه رسم این دو شهید بزرگوار مایه عزت و سرافرازی ایران اسلامی باشیم.
    گفتنی است در این مراسم مدیرعامل پایانه های مسافربری مشهد با همراهی معاونین و تنی چند از مسئولین ، با اهداء لوح تقدیر و هدایایی معنوی  از زحمات کارکنان سازمان خصوصا در ایام دهه کرامت ، تشکر و قدر دانی نمودند .

    تعداد بازدید: 152
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر