اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 124
    کد: 100391
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۴/۰۱

    بازدید مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پایانه های مسافربری مشهد

    مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور با هدف بازدید و بررسی وضعیت حمل و نقل مسافربری و ناوگان حمل و نقل مسافری در پایانه های مسافربری مشهد از این مرکز بازدید نمود .

    بازدید مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از پایانه های مسافربری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، در این بازدید بررسی روشهای تسهیل در امور حمل و نقل مسافربری ،  راه های ارتقاء خدمات مورد نیاز مسافران و رانندگان و سایر موضوعات مرتبط بررسی گردید .    
    در این بازدید مهندس سیّد علی حسینی مدیرعامل سازمان به تشریح خدمات صورت گرفته در پایانه های مسافربری مشهد پرداخت و طرفین در خصوص موانع و مشکلات این حوزه و روشهای حل آن به تبادل نظر پرداختند .   
    مهندس حسینی در اینخصوص گفت : میزان جابه جایی مسافر در سال گذشته در پایانه های مسافربری مشهد و ایستگاه سوارها حدود 25 میلیون نفر می باشد که روزانه جمعیتی بالغ بر 80 هزار نفر از این خدمات بهره مند گردیدند .
    دکترجعفرپور نیز  در این بازدید ضمن مثبت ارزیابی نمودن  خدمات بسیار متنوعی که در پایانه های مسافربری مشهد برای مسافران و زائران بارگاه رضوی صورت می پذیرد عنوان نمود ، قطعا این خدمات قابلیت ارتقاء و رشد دارد که مطمئنا با تدابیر که مدیریت پایانه های مسافربری اندیشیده اند  میسر خواهد شد .
          شایان ذکر است مقرر شد تجربیات پایانه های مسافربری مشهد در حوزه های مختلف جهت بهره برداری سایر پایانه های کشور جمع بندی و در قالب طرحهای کاربردی ارائه گردد .

    تعداد بازدید: 124
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر