اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 237
    کد: 91699
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۱۲/۰۳

    روسای جدید ادارات پایانه های مسافربری مشهد معرفی شدند.

    پایانه های مسافربری اولین حوزه از ساختار و چرخه میزبانی زوّار بارگاه منوّر رضوی می باشند که میتواند نقش بسیار موثری در برداشت ابتدایی این عزیزان از میزبانی شهر مقدس مشهد داشته باشد ، همانطور که بدرقه مناسب ایشان در هنگام خروج نیز خاطره ای خوب و ماندگار را برای زائران گرانقدر در پی خواهد داشت .
    روسای جدید ادارات پایانه های مسافربری مشهد معرفی شدند.

     به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : سیّد علی حسینی مدیرعامل سازمان در جلسه شورای اداری پایانه های مسافربری مشهد که با حضور معاونین و روسای ادارات سازمان برگزار گردید در اینخصوص افزود : تغییرات و ایجاد تحول در بدنه هر دستگاه از اولین مراحل ترقی و حرکت رو به جلوی آن سازمان می باشد که می تواند شرایط مطلوب و فعالیت مناسب را در نظام اداری به ارمغان آورد.
    وی گفت : توجه به اصل خدمت  به زائران و مسافران بارگاه منوّر رضوی الگویی ماندگار می باشد که به لطف خداوند متعال در روحیه و عملکرد مدیران و کارکنان سازمان پایانه های مسافربری نهادینه شده و این را توفیقی برای عملکرد روزانه خود می دانند.
    وی دراینخصوص افزود : سعی شده است با مشورت و کسب نظرات کمترین حاشیه را در اجرای تغییرات مدنظر داشته باشیم که این از نکات بارز جابجایی جدید می باشد.
    مدیرعامل سازمان درادامه عنوان نمود : معرفی مدیران جدید نتیجه کم کاری مدیران قبلی نمی باشد بلکه نظر استفاده ازتجربیات و روشهای جدید برای اجرای امور می باشد و سعی شده است با مهیا نمودن شرایط جدید واستفاده از ایده های نو ، برای رفع موانع اقدام  شود. ضمن اینکه در سنوات آتی تعدای از مدیران با تجربه سازمان به افتخار بازنشستگی نائل خواهند شد و اولویت سازمان برای جانشینی ایشان استفاده از نیروهای داخلی می باشد که سعی می شود با انتقال این تجربیات ، مسیر کادرسازی داخلی نیز تامین گردد.
    وی درخاتمه عنوان نمود:انتظار می رود روسای ادارات ، کارشناسان و کارکنان سازمان همه با هم به صورت یک جامعه واحد به موضوع خدمت به زائران توجه داشته باشند که این می تواند حجم بسیار زیادی از مشکلات موجود را کاهش داده و از بین ببرد که به لطف  خداوند متعال شاهد کاهش این موانع و رفع آن می باشیم.
    شایان ذکر است براساس احکام جداگانه : مجتبی صداقت بعنوان رئیس اداره پایانه مسافربری امام رضا (ع)، سیّد امیر حسینی مدقق بعنوان رئیس اداره پایانه مسافربری معراج ، جعفر باروئی بعنوان رئیس اداره پایانه مسافربری راه ابریشم و آقای علی جوان بعنوان رئیس اداره توسعه و نگه داری معرفی شدند .

    تعداد بازدید: 237
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر