اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 148
    کد: 82197
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
    در دوره های آموزشی بصیرت حسینی در هفته امر به معروف و نهی از منکر مطرح شد:

    تا زمانی که روحیه نقدپذیری وجود نداشته باشد، اقدام جدی انجام نمی‌پذیرد.

    رییس کمیسیون ویژه نظارت وامربه معروف و نهی ازمنکر شورای اسلامی شهرمشهد مقدس، برمشارکت مردم برامربه معروف و نهی ازمنکر شهری، ازطریق اطلاع رسانی به مرکز 137 شهرداری، تاکید کرد.
    تا زمانی که روحیه نقدپذیری وجود نداشته باشد، اقدام جدی انجام نمی‌پذیرد.

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری مشهد : به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و هفته احیاء امربه معروف و نهی ازمنکر دوره آموزشی بصیرت حسینی همراه با زیارت عاشورا ، سخنرانی و مداحی در دهه اول محرم برگزار نموده که در روز هشتم محرم حجت الاسلام لطفی رئیس کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد میهمان و سخنران این جلسه بودنند
    در این مراسم معنوی ،رئیس کمیسیون ویژه نظارت و امر به معروف و نهی از منکر شورای اسلامی شهر مشهد ، درجمع کارکنان ، زائرین و مجاورین ، گسترش روحیه نقد پذیری را بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: تا زمانی که روحیه نقدپذیری وجود نداشته باشد، اقدام جدی انجام نمی‌پذیرد.
    وی همچنین با اشاره به ابلاغ قانون امر به معروف و نهی از منکر، تاکید کرد: در قانون امر به معروف و نهی از منکر تذکر لسانی و کتبی به مدیران و مسئولان دستگاه‌های دولتی دیده شده است که باید مورد توجه قرار گیرد.
    این مقام مسئول، همچنین به نقش مردمی در آگاهی رسانی به موقع معضلات شهری، اشاره کردو گفت: مردم می توانند با اطلاع رسانی به موقع خود از تخلفاتی که ، صورت می‌گیرد؛ نقش مهمی درتوسعه شهری به ویژه تحقق ارزش های دینی درسیستم شهری داشته باشند.
    حجت الاسلام لطفی یکی ازمراکزمهم برای دریافت اطلاعات شهروندان را مرکز 137 شهرداری، اعلام کردو گفت : زکات، نماز واحیای امربه معروف و نهی از منکراز نکات مورد تاکید، دین مبین اسلام به شمارمی آید که مانیز باید درامورخود به آن توجه، داشته باشیم .
    شایان ذکر است این مراسم بااستقبال خوب کارکنان سازمان، زائران و مسافران و نیروهای فعال در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مواجه گردید .

     

    تعداد بازدید: 148
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر