اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 165
    کد: 77710
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
    به منظور تبادل اطلاعات و کسب تجربه صورت گرفت :

    بازدید مدیرعامل ، معاونین و کارشناسان پایانه مسافربری تبریز از پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    مدیرعامل ، معاونین و کارشناسان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز به جهت کسب تجربه و اجرای طرح های موفق سازمان در پروژه های آتی از پایانه های مسافربری مشهد بازدید نمودند.
    بازدید مدیرعامل ، معاونین و کارشناسان پایانه مسافربری تبریز از پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

           به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مدیرعامل ، معاونین و  کارشناسان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری تبریز به جهت کسب تجربه و اجرای طرح های موفق سازمان در پروژه های آتی از پایانه های مسافربری مشهد بازدید نمودند.
           در این بازدید وضعیت اجرای پروژه های مختلف خدمات رسانی در پایانه های مسافربری مشهد ،  نحوه ارائه خدمات در حوزه های مختلف به زائرین ومسافرین بارگاه ملکوتی امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ارائه گردید و موارد قابل اجرا و الگو برداری برای این مسئولین  تشریح شد.
           در این بازدید مسئولین پایانه مسافربری تبریز از اقدامات صورت گرفته توسط مدیریت و کارکنان پایانه های مسافربری مشهد به جهت خدمات رسانی به زائران ومسافران امام هشتم ابراز  رضایت نموده و عنوان گردید : خدمات در این سطح مسافران را متقاعدمی سازد با  آسودگی  و اطمینان کامل به این شهر مذهبی  مسافرت نمایند .
           مهندس قلی زاده مدیرعامل پایانه مسافربری تبریز در ادامه گفت  : اجرای پروژه های وسیع فضای سبز و مبلمان زیبای شهری و چشم انداز زیبای پایانه مسافربری امام رضا (ع) ، خستگی سفر طولانی را از مسافرین می زداید و این مکان آرامش را برای مسافرین ایجاد نموده است.
           ایشان اظهار امیدواری نمودند بتوانند تعدادی از اندوخته های خود را در این بازدید در پایانه شهر تبریز اجرایی نمایند .

    تعداد بازدید: 165
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر