اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 138
    کد: 77705
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۶/۰۷
    به مناسبت هفته دولت و روز کارمند و میلاد باسعات حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) صورت گرفت :

    کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تجلیل شدند

    همزمانی این هفته با سالروز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع) ودهه کرامت مایه برکت و پرباری این ایام است و بالاترین پاداشی که کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در این قبال میتوانند دریافت کنند توفیق خدمت رسانی و خادمی زائران بارگاه منوّر رضوی است که هیچ پاداش مادی و ریالی قابلیت جایگزینی با آن را نخواهد داشت .
    کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد تجلیل شدند

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، مهندس سید علی حسینی مدیرعامل سازمان ضمن حضور در ادارات مختلف سازمان و بازدید  از عملکرد کلیه کارکنان با اهدای لوح تقدیر و هدیه فرهنگی از تلاش های کارکنان این سازمان  قدردانی کرد.
    مهندس حسینی در جریان این بازدید تلاش های مجموعه کارکنان در خدمت رسانی به زائرین ومسافرین بارگاه منوّر رضوی را قابل ستایش عنوان نمود و از آنها به عنوان نیروهای جوان، پر انگیزه و توانمند یاد کرد و این امر را از افتخارات این مجموعه دانست.
         مدیرعامل سازمان همچنین با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت ، روز کارمند را به تمامی کارمندان تبریک گفت و اظهار داشت: باید از همه توان خود برای خدمت به زائران گرانقدر امام هشتم حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)  بهره گیری کنیم.
         وی همزمانی این هفته  با سالروز ولادت حضرت علی ابن موسی الرضا (ع)  ودهه کرامت را  مایه برکت و پرباری این ایام دانست و افزود بالاترین پاداشی که کارکنان سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در این قبال میتوانند دریافت کنند توفیق خدمت رسانی و خادمی زائران بارگاه منوّر رضوی است که هیچ پاداش مادی و ریالی  قابلیت جایگزینی با آن را نخواهد داشت .
    حسینی در پایان سخنان خود گفت: دو شهید بزرگوار یعنی رجایی و باهنر در طول خدمت اندک خود چنان تاثیرات به سزایی در نظام اسلامی داشته اند که هنوز مردم  ایران اسلامی با گذشت چندین سال از شهادت این عزیزان ، یاد و خاطره آنها را به نیکی و احترام یاد می کنند. اینک در این برهه از زمان بر همه ما کارکنان و خدمتگزاران دولت یک وظیفه و تکلیف است که با الگو قرار دادن راه رسم این دو شهید بزرگوار مایه عزت و سرافرازی ایران اسلامی باشیم.
    گفتنی است در این مراسم مدیرعامل پایانه های مسافربری مشهد با همراهی معاونین و تنی چند از مسئولین سازمان ضمن حضور در محل کار کارکنان ادارات مختلف سازمان از این عزیزان قدر دانی نمودند .

    تعداد بازدید: 138
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر