اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهد
    تعداد بازدید: 207
    کد: 76620
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۵/۲۵
    به مناسبت آغاز دهه کرامت صورت گرفت؛

    استقبال از زائران و مسافران بارگاه منوّر رضوی در پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشهد

    هر کس که پا به مشهد مقدس و سرزمین امام هشتم(ع) می‌گذارد، مورد احترام خاص و ویژه است. از همین رو این حضور برنامه‌ریزی ویژه‌ای را نیز می‌طلبد.
    استقبال از زائران و مسافران بارگاه منوّر رضوی در پایانه مسافربری امام رضا(ع) مشهد

    گروهی از مداحان بارگاه ملکوتی حرم مطهر رضوی در کنار نماینده‌های دستگاه‌های خدمات‌رسانی چون پلیس راهور، نیروی انتظامی و ... با حضور در پایانه مسافربری امام رضا(ع) از زائران و مسافران ورودی به این پایانه، با اهدای شاخه‌های گل استقبال کردند.

    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، صبح امروز جمع کثیری از مداحان، ذاکران و عاشقان اهل بیت(علیها سلام) در کنار نمایندگان دستگاه‌های خدمات رسان در پایانه مسافربری امام رضا(ع) حضور یافتند و به مناسبت میلاد با سعادت حضرت فاطمه معصومه(س) و هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت امام رضا(ع) و آغاز دهه کرامت با اهدای شاخه‌های گل و بسته‌های متبرک از زائرانی که به پایانه وارد می‌شدند، استقبال کردند. در این مراسم استقبال مداحی خوانی، قرائت تواشیح و مولودی صورت گرفت و زائران در بین سلام و صلوات استقبال کنندگان پا به مشهد مقدس گذاشتند.
    می‌توان نگاهی ماندگار در ذهن زائران ایجاد کرد
    در حاشیه مراسم استقبال، مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد با تاکید بر ضرورت تداوم چنین حرکت‌هایی در ایام مختلف سال، اظهار کرد: همه ما شهروندان مشهدی دارای یک رسالت مهم و بزرگ در پذیرایی شایسته از زائران امام هشتم(ع) هستیم که این نقش و رسالت در ایام و مناسبت‌های ویژه، خاص‌تر می‌شود.
    مهندس سیدعلی حسینی افزود: مشهد مقدس مقصد حضور سالیانه 25 میلیون زائر و مسافر داخلی و خارجی است که بخش قابل توجهی از این زائران با استفاده از پایانه‌های مسافربری خود را به این شهر مذهبی می‌رسانند. به همین دلیل پایانه مسافربری می‌تواند نگاهی ماندگار در ذهن زائران ایجاد کند.
    وی اضافه کرد: باید تلاش کرد این نگاه ماندگار را با هنرمندی و اخلاص به زیبایی خلق کرد و با ارائه خدمات مناسب و شایسته در این راستا گام برداشت.
    دیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد به تعامل با معاونت فرهنگی در ایجاد یک مرکز فرهنگی موثر در پایانه اشاره کرد و گفت: این مرکز پیگیری امور فرهنگی زائران و مباحث معرفت شناسی را دنبال خواهد کرد.
    مهندس حسینی تصریح کرد: اعتقاد داریم زائر و مسافری که از طریق پایانه به مشهد مقدس گام می‌گذارد، جزو محبوب‌ترین و خالص‌ترین افراد و بندگان است که شایسته دریافت بهترین خدمات را دارد.
    به نمایندگی از امام هشتم(ع) به زائرانش خدمت می‌کنیم
    در ادامه مشاور و رییس حوزه شهردار مشهد نیز ضمن تبریک این دهه مبارک به شیعیان جهان اسلام، گفت: هر کس که پا به مشهد مقدس و سرزمین امام هشتم(ع) می‌گذارد، مورد احترام خاص و ویژه است. از همین رو این حضور برنامه‌ریزی ویژه‌ای را نیز می‌طلبد.
    مجید پیراسته خاطر نشان کرد: در واقع وظیفه برنامه‌ریزی گسترده برای حضور زائران و مسافران امام هشتم(ع) در مشهد مقدس را به خادمی و نمایندگی از امام رئوف(ع) انجام می‌دهیم و خودمان را موظف می‌دانیم از هر کسی که به هر طریقی پا به این شهر مقدس و حرم مطهر رضوی می‌گذارد، پذیرایی کنیم.
    وی ابراز امیدواری کرد: این خدمات مورد قبول رضای خداوند و امام برحقش علی‌بن‌موسی‌الرضا(ع) قرار گیرد

    تعداد بازدید: 207
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر