اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 150
    کد: 75758
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۵/۱۴
    در آغازین روزهای کاری مدیریت جدید سازمان پایانه های مسافربری مشهد صورت گرفت :

    بازدید مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

    فعالیتهای خدماتی ویژه زائران ومسافرین باعث تقویت روحیه و بالا رفتن شوق خدمت به این عزیزان در پایانه های مسافربری می گردد .
    بازدید مشاور و رئیس حوزه شهردار مشهد از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : در اولین روزهای فعالیت مدیریت جدید سازمان مشاور وررئیس حوزه شهردار مشهد به اتفاق مدیر منابع انسانی ، پشتیبانی ور رفاه و همچنین مدیریت بازرسی شهرداری از پایانه مسافربری امام رضا(ع) بازدید داشتند.
    در این بازدید  مشاور شهردار ضمن حضور درحوزه های مختلف خدمات رسانی به زائرین و بررسی نظرات فعالان خدمت گزار در پایانه ها  ، مطالب و گزارشات مربوطه را توسط مدیر عامل و معاونین سازمان دریافت نمود .
         پیراسته مشاور شهردار دراینخصوص گفت فعالیتهایی از این دست که آغاز ورود زائران و مسافران بارگاه منور رضوی به شهر مقدس مشهد را شامل می شود باعث تقویت روحیه و بالا رفتن اشتیاق خدمت گزاری بیشتر برای این عزیزان می گردد .وی درانتها ضمن تبریک مجدد به آقای مهندس حسینی مدیرعامل جدید سازمان آرزوی موفقیت وسربلندی را برای ایشان درمدیریت جدید را ازخداوند منان خواستار گردید و اظهار امیدواری کرد پایانه های مسافربری با قدرت وتوان حداکثری در زیر سایه مدیریت ایشان موفق تر از گذشته خدمات رسانی خود را دنبال نماید.
    شایان ذکر است در این بازدید : راهنمایان زائر ، مبادی ورود و خروجی  پایانه ، امکانات رفاهی و فرهنگی و تفریحی مسافرین ، سایت رفاهی ، خدماتی رانندگان ، زائر سرای ارزان قیمت و شهربازی  ، سالن هوشمند سازی و ... پایانه مسافربری امام رضا (ع)  مورد بازدید میدانی قرار گرفت و سایر پایانه های مسافربری  نیز از طریق مانیتورینگ و دوربینهای مداربسته در محل سالن نظارت تصویری پایانه مورد بررسی قرار گرفت .

    تعداد بازدید: 150
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر