اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 166
    کد: 72387
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۳۰
    در اولین روز از ماه مبارک رمضان صورت گرفت :‌

    بازدید معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی از پایانه های مسافربری مشهد

    کلیه فعالان و خدمت گزاران در پایانه های مسافربری می بایست تلاش نمایند تا با ایجاد تاثیر معنوی و فرهنگی در زائرن و مسافرین موجب آشنایی هر چه بیشتر این عزیزان با فرهنگ رضوی گردند .
    بازدید معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی از پایانه های مسافربری مشهد

     معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی ، در بازدید از پایانه های مسافربری  مشهد این مکان را دارای ابعاد خاص و قابل توجه درحوزه های فرهنگی و زیارت دانست که انتظار حضور تاثیر گزار دستگاه های متولی در این عرصه بیشتر از این می باشد .
    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مهندس واحدی درحاشیه بازدید از پایانه مسافربری امام رضا (ع) عشق و ارادت مردم نسبت به اهل بیت(ع) را کاربردی ترین عامل موثر در پذیرش سیره و فرهنگ رضوی دانست که می توان از این بستر مناسب بهترین استفاده را نمود .
    معاون هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی با تاکید بر لزوم اتخاذ رویکردی فرا استانی برای برنامه‌ریزی در حوزه زیارت اظهار کرد: دایره اثرگذاری برنامه‌ها و خدمات یاد شده باید از مرزهای مشهد مقدس خارج شود و سرتاسر استان و کشور را فراگیرد.
    وی اضافه کرد: فضاسازی ویژه در پایانه مسافربری برای زائرین ومسافرین و اجرای برنامه های مناسب فرهنگی و زیارتی برای این عزیزان را  مطلوب ارزیابی نمود و اظهار امیدواری نمود دستگاه های متولی ارائه خدمات فرهنگی بتوانند از بستر مناسب حضور زائرین ومسافرین در این پایانه که حجم بالایی و درخور توجهی دارد استفاده لازم را نموده و با ارائه تولیدات سخت افزاری و نرم افزاری و همچنین حضور فعال خود باعث تقویت این خدمات گردند .
    شایان ذکر است مهندس علوی مقدم سرپرست سازمان پایانه های مسافربری در جریان بازدید خدمات و امکانات موجود در حوزه های مختلف خصوصا حوزه فرهنگی را به تشریح بیان نمود که مورد تقدیر و تشکر معاون زیارت  استانداری قرار گرفت .

    تعداد بازدید: 166
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر