اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 132
    کد: 70447
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۳/۰۷
    نقش مشاوران جوان در شهرداری مشهد باید پررنگ تر شود .

    سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بر پررنگ تر شدن نقش مشاوران جوان در شهرداری این شهر تاکید کرد .

    جوانان دارای روحیه نشاط، تحول و شجاعت هستند که اگر این روحیات در کنار مدیریت دستگاه های اجرایی قرار گیرد و تقویت شود تفکرسنتی مدیریت دچار تحول خواهد شد.
    سرپرست سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد بر پررنگ تر شدن نقش مشاوران جوان در شهرداری این شهر تاکید کرد .

    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد، سید مهدی علوی مقدم در بازدید از گروه مشاوران جوان با بیان این که حضور این مشاوران می‌تواند در تغییرات اساسی و نوع نگرش و تزریق روحیه تحول‌گرایی تاثیر بسیار داشته باشد گفت : مشاوران جوان با توجه به خلاقیت‌ها و داشتن تفکرات جدید می‌توانند در تصمیم‌سازی‌ها به منظور ایجاد تحول در بدنه و نظام اداری نقش اساسی داشته باشند.
    وی با اشاره به این که نیروی جوان دارای توانمندی های منحصر به فرد و بالقوه ای است، اظهار داشت: این قشر باید با اثبات پتانسیل ها و توانایی های واقعی خود بتوانند نقش مؤثری را در سیستم اجرایی ایفا نمایند.
    علوی مقدم تصریح کرد: جوانان دارای روحیه نشاط، تحول و شجاعت هستند که اگر این روحیات در کنار مدیریت دستگاه های اجرایی قرار گیرد و تقویت شود تفکرسنتی مدیریت دچار تحول خواهد شد.
    وی انگیزه فعالیت و داشتن جسارت را از ویژگی های بسیار مهم در دوره جوانی برشمرد وافزود: بااستفاده ازنیروی جوانان ،خلاقیت و پشتکار آنان می توان مدیریت شهری را قدرتمندتر و یکپارچه تر کرد. 
          سرپرست سازمان پایانه های مسافربری مشهد یادآورشد :مشاوران جوان باید آگاه از نیازهای اساسی شهر، آشنا با برنامه های علمی ، مطلع از تجارب صاحبنظران ، خلاق در طراحی برنامه های مورد نیاز ، پویا در تصمیم سازی ها ، مرتبط با مدیریت شهری و موثر در تصمیم گیری ها باشند
     شایان ذکر است این بازدید همزمان با ایام ولادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان ،  از گروه مشاوران جوان شهرداری مشهد بعمل آمد .

     

    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر