اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 144
    کد: 68386
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۲/۱۷
    همزمان با هفته گرامیداشت مقام کارگر صورت گرفت :

    تجلیل از کارگران حوزه های مختلف خدمات رسانی در پایانه های مسافربری مشهد

    در این مراسم که با حضور مدیرعامل سازمان ، معاونین ، روسای ادارات ، کارشناسان و مسئولین و مدیران پیمانکاریهای مختلف به همراه کارگران خدمات رسان در حوزه های چندگانه پایانه مسافربری مشهد برگزار شد از کارگران برگیده با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تقدیر و قردانی شد .
    تجلیل از کارگران حوزه های مختلف خدمات رسانی در پایانه های مسافربری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد  همزمان با ایام ولادت باسعادت حضرت امام علی (ع) و به مناسبت هفته گرامیداشت مقام کارگر مدیریت سازمان پایانه های مسافربری مشهد با همراهی معاونین و تنی چند از روسای ادارات از کارگران فعال در حوزه های مختلف خدمات رسانی در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد با اهدای هدیه تجلیل کردند .
    سرپرست سازمان پایانه های مسافربری در اینخصوص گفت : این برنامه با هدف تجلیل از کارگران به عنوان افسران جهاد اقتصادی انجام شد .
    علوی مقدم  افزود:کارگران  نقش مهمی در تحقق اقتصاد مقاومتی دارند و ما هم وظیفه خود می دانیم از تلاش های موثر در ارائه خدمات مناسب و با کیفیت به مسافران و زائران گرانقدر بارگاه منور رضوی که به صورت دائم و بدون هیچگونه چشمداشتی از طرف این عزیزان ارائه می گیرد تشکر و  قدردانی نماییم .
    شایان ذکر است کارگران حوزه های فنی و عمران ، فضای سبز و خدمات نظافتی در قالب لباسهای متحد الشکل میهمان این مراسم بودند که در سالن همایش پایانه مسافربری امام رضا (ع) برگزار گردید.

     

    تعداد بازدید: 144
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر