اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 120
    کد: 65965
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۲۰
    همزمان با هفته گرامیداشت مقام زن صورت می گیرد :

    ارائه تخفیفات ویژه برای بانوان در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    این تخفیفات همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته گرامیداشت زن در پایانه های مسافربری و برای بانوان گرانقدراستفاده کننده از خدمات این سازمان ارائه خواهد شد .
    ارائه تخفیفات ویژه برای بانوان در پایانه های مسافربری شهرداری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : سیّد مهدی علوی مقدم  سرپرست سازمان در اینخصوص گفت : بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و گرامیداشت مقام  زن تسهیلات ویژه ای را در ارائه خدمات به بانوان محترم  حاظر در پایانه های مسافربری درنظر گرفته شده است که در مدت این هفته به این عزیزان ارائه خواهد شد .
    علوی مقدم در ادامه افزود : طبق هماهنگی صورت گرفته با انجمن صنفی شرکتهای مسافربری مبلغ 15 درصد تخفیف در بلیت اتوبوسهای بین شهری برای بانوان که اسامی ایشان فاطمه ، زهرا و یا القاب آن حضرت باشد اختصاص یافته است که در هنگام مراجعه به دفاتر فروش بلیت پایانه مسافربری در ایام مذکور  می توانند از آن استفاده کنند .
    وی گفت : همچنین با توجه به استقرار بزرگترین شهر بازی سرپوشیده در پایانه مسافربری امام رضا (ع) که توسط بخش خصوصی احداث و مدیریت می گردد با هماهنگی با این مجموعه نیز مقرر شد برای همکاران خانم شاغل در شهرداری مشهد تخفیف 50درصدی شارژ کارت و همچنین ارائه خدمات ورودی رایگان برای تمامی بانوان استفاده کننده در این مجموعه را فراهم نماینید که این تسهیلات نیز از 19 لغایت 22 فروردین برقرار خواهد بود .
    علوی از برگزاری مسابقات فرهنگی داخلی ویژه همسران کارکنان سازمان در این مدت خبر داد و افزود دوره های آموزشی خانواده موفق در سال جاری ویژه همکاران و خانواده ایشان برگزار خواهد شد .
     

    تعداد بازدید: 120
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر