اوقات شرعی
 • چهارشنبه،07 مهر 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 165
    کد: 65686
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۱۷
    در ایام ستاد استقبال از بهار 1394 صورت گرفت :

    بازدید رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شواری اسلامی شهر مشهد از پایانه مسافربری مشهد

    فعال نمودن پایانه مسافربری معراج و انتقال خطوط شمال کشور در سال 1394 می بایست به اولویت اصلی برنامه های سازمان پایانه های مسافربری مشهد تبدیل شده و تمامی دستگاه های دست اندرکار این طرح می بایست با همکاری خود زمینه ساز این اتفاق خوب شوند .
    بازدید رئیس کمیسیون حمل ونقل و ترافیک شواری اسلامی شهر مشهد از پایانه مسافربری مشهد

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد مهندس هراتی رئیس کمیسوین حمل ونقل وترافیک شورای اسلامی شهر مشهد به همراه دکتر سرویها نائب رئیس شورای اسلامی شهر مشهداز فعالیتهای صورت گرفته در پایانه های مسافربری مشهد در ایام  استقبال از زائرین نوروزی  بازدید نمود .
    مهندس هراتی در این بازدید میدانی که با حضور در میان جمعیت زائرین ومسافرین همراه بود از نزدیک با اقدامات سازمان آشنا گردید و عملکرد سازمانها و نهادهای فعال در پایانه که به جهت ارائه خدمت به مسافرین در این  مکان حضور داشتند را مورد ارزیابی قرارداد .
    رئیس کمیسون حمل ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد در این بازدید گفت : شهرداری مشهد با ارائه زیر ساختهای لازم به جهت ارائه خدمت به مسافرین درپایانه های مسافربری فضای خوبی را جهت استقرار شرکتهای مسافربری مهیا نموده است که انتظار می رود باتدابیر صورت گرفته وهمکاری  کلیه سازمانهاو دستگاه های متولی خدمات ارائه شده مورد رضایت مسافرین قرار گیرد .
    مهندس هراتی همچنین با توجه به اتفاقات پایانه مسافربری معراج ابراز امیدواری کرد در سالجاری با هماهنگی و همکاری دیگر بخشهای مربوطه و انتقال خطوط شمال به پایانه مسافربری معراج ، بهره برداری کامل این پایانه محقق گردد .
        دکتر سرویها نائب رئیس کمیسیون حمل ونقل وترافیک شوری اسلامی شهر مشهد نیز در این بازدید توجه صورت گرفته در برگزاری مراسم نوروز فاطمی در پایانه مسافربری مشهد را مورد تقدیر قرارداد و تلاش مجموعه را برای ایجاد فضای شاد و با نشاط و انتقال آن را به مسافرین که عموما از مقاصد دور به این شهر وارد می شوند و انتظار استقبال مناسبی را خواهند داشت را قابل توجه  دانست .
    نائب رئس شورای اسلامی شهر در ادامه افزود : با توجه به فضای حاکم در پایانه های مسافربری و همچنین وجود افراد متفرقه در چرخه ارائه خدمات که جزو آسیبها و مسایل انتقادی پایانه مسافربری مشهد می باشد می بایست اقدامات لازم را به جهت ارائه بهبود ساختار مناسب به مسافرین در نظر گرفته شود تا شاهد رضایت حداکثری از خدمات ارائه شده در این مکان باشیم .
    مهندس علوی مقدم سرپرست سازمان در این بازدید ضمن تشریح فعالیتهای صورت گرفته توسط مجموعه  سازمان و سایر نهادهای فعال در پایانه های مسافربری ، در خصوص نواقص  مطرح شده گفت : این مشکلات و موارد جانبی طرح شده از دغدغه های سازمان می باشد که  موضوع در حال بررسی و تهیه طرحهای اصلاحی جهت کاهش معضلات موجود و ارائه خدمات مطلوب تر به زائرین بارگاه منور رضوی می باشیم و به امید خدا و در آینده نزدیک اقدامات اصلاحی بنیادی در ساختار و ارائه خدمات به مسافرین را شاهد خواهیم بود.
    شایان ذکر است : سالنهای فروش بلیت ، سالنهای انتظار ، المانهای فرهنگی و مذهبی نصب شده ، نمازخانه ،  اسکان ارزان قیمت ، شهربازی سرپوشیده ، سالن و پروژه های هوشمند سازی از مراکزی بود که مورد بازدید قرار گرفت .

     

    تعداد بازدید: 165
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر