اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 150
    کد: 64978
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۰۸
    در ایام ستاداستقبال از بهار فاطمی 94 صورت گرفت :

    بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

    رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر و معاون سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری استان خراسان رضوی و جمعی از مسئولین از پایانه‌ مسافری امام رضا (ع)بازدید نمودند.
    بازدید رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از پایانه مسافربری شهرداری مشهد

    به گزارش اداره روابط‌عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد : مهندس رحمانی موحدی معاون سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر در این بازدید از اقدامات صورت گرفته در پایانه مسافربری مشهد  که  جهت رفاه زائرین و مسافرین بارگاه منور رضوی در ایان استقبال از بهار فاطمی 1394 انجام می گردد به صورت میدانی بازدید نمود .
    رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر در این بازدید با تعدادی از مسافران، مسئولین شرکتهای مسافربری . عوامل فعال در پایانه های مسافربری به  گفتگو پرداخت و در زمینه انجام امور محوله  پرسش و پاسخ داشت.
    مهندس رحمانی از خدمات مدرن و پیشرفته ارائه شده در پایانه های مسافربری مشهد که موجب ارائه تسهیلات ویژه برای زائرین ومسافرین بارگاه رضوی شده است ابراز خرسندی نمود و اذعان داشت در سایر بازدیدهای مشابه با این حجم خدمات برخوردنکرده و ابراز امیدورای کرد انتشار این خدمات باعث ایجاد انگیزه و افزایش خدمات در سایر پایانه های کشور شود .
    شایان ذکراست مهندس علوی مقدم سرپرست سازمان پایانه های مسافربری مشهد درجریان این بازدید گزارش اقدامات صورت گرفته در پایانه های مسافربری و تشکیل جلسات هماهنگی و مهیا نمودن زمینه فعالیت ارگانها و نهادهای مختلف دست اندرکار را به جهت ارائه خدمت به زائرین بیان نمودو گفت : با هماهنگی‌های انجام یافته با این سازمانها و همچنین تشکلهای صنفی حمل و نقل مسافر و شرکتهای مسافربری تلاش شده است  در نوروز حداکثر رضایت‌مندی هموطنان فراهم آید.

    تعداد بازدید: 150
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر