اوقات شرعی
 • سه شنبه،04 آبان 1400
 • ورود
     
   •  
    منبع خبر : اداره روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 175
    کد: 58452
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۳/۱۱/۰۶

    بازدید فرماندهی حوزه 2بسیج اداره های مشهد از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام و پایگاه بسیج شهدای گمنام

    فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد به همراه شورای مدیران حوزه روز یکشنبه مورخه 05/11/1393 به مدت سه ساعت از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام و پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بازدید و عملکرد این پایگاه را مورد بررسی قراردادند
    بازدید فرماندهی حوزه 2بسیج اداره های مشهد از پایانه مسافربری امام رضا علیه السلام و پایگاه بسیج شهدای گمنام

    به گزارش اداره روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد به همراه شورای مدیران حوزه  به مدت سه ساعت از پایانه مسافربری  امام رضا علیه السلام و پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان بازدید و عملکرد این پایگاه را مورد بررسی قراردادند .  
    جواد ظهوریان  فرمانده حوزه 2 بسیج اداره های  مشهد گفت: فعالیت‌های فرهنگی  نقش بسزایی در شناخت آحاد جامعه  از عملکرد و نقش سازنده بسیج در حوزه های مختلف خدمت رسانی به مردم را خواهد داشت  که  انتظار می رود این مهم در زمان کنونی که دشمنان قسم خورده این مرز و بود  با حداکثر ظرفیت درحال برنامه ریزی به جهت ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند  با دقت نظر کافی و دیدکارشناسی  شده طراحی و عملیاتی  شود  . وی گفت انتظار می رود   همانند تمامی اقدامات ارزشمند بسیجیان که تا کنون توانسته توطئه های صورت گرفته را خنثی نماید در جنگ فرهنگی نیز بر دشمن  ذلیل  برتری یابند .
    فرماندهی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد افزود :  استقرار و فعالیت حلقه های معرفتی صالحین از عملکردهای ارزشمند این پایگاه می باشد که می تواند مراحل برنامه ریزی شده و اجرایی توسط این پایگاه بعنوان نمونه  برای سایر پایگاه های  مورد نیاز  ارسال شود  .
    ظهوریان در خاتمه اظهار امیدواری کرد پایگاه نقش سازنده ای که برای کارکنان واعضای پایگاه  برعهده داشته است  در سطح خانواده ها نیز تسری بخشیده و بادید وسیعتری برای آموزش همسران و فرزندان ایشان ایفاء نقش  نماید .
    شایان ذکر است حسن حسامی  فرمانده پایگاه بسیج شهدای گمنام سازمان به همراه اعضای شورای  پایگاه ضمن ارائه عملکرد یک ساله پایگاه به سوالات و نظارتهای سازما نی حوزه 2 بسیج اداره های مشهد پاسخ دادند و درنهایت  ظهوریان فرمانده حوزه 2 بسیج اداره های مشهد از فعالیت های و اقدامات انجام شده در ابعاد مختلف علی الخصوص محورهای فرهنگی و صالحین تقدیر و تشکر ویژه بعمل آورند  و مقرر شد تقدیرنامه های با امضاء ایشان و شهردار محترم برای  فرماندهی و اعضاء پایکاه بسیج شهدای گمنام سازمان صادر گردد

    تعداد بازدید: 175
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر