اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 23
    کد: 216463
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۸/۲۷
    همزمان با بارش نزولات آسمانی در شهر مقدّس مشهد صورت پذیرفت ،

    خدمت رسانی ویژه به زائران و مجاوران بارگاه منوّر رضوی در پایانه های مسافربری مشهد

    از ساعات آغازین بارش نزولات آسمانی تیمهای عملیاتی سازمان در مناطق مختلف پایانه ها و ایستگاه های سوار ، با حضور و فعالیت متمادی مسیرهای تردد زائران را بازگشایی نموده و وضعیت به حالت مطلوب و قابل تردد اصلاح گردید .
    خدمت رسانی ویژه به زائران و مجاوران بارگاه منوّر رضوی در پایانه های مسافربری مشهد

    به گزارش روابط عمومی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد ، مهندس قربانی مدیرعامل سازمان در اینخصوص گفت :   از ساعات آغازین بارش نزولات آسمانی تیمهای عملیاتی سازمان در مناطق مختلف پایانه ها و ایستگاه های سوار ،  با حضور و فعالیت متمادی  مسیرهای تردد زائران  را بازگشایی نموده و  وضعیت به حالت مطلوب و قابل تردد اصلاح گردید .
    مهندس قربانی افزود در این خصوص با آماده باش نیروهای خدمات ، انتظامات ، فنی  و عمران و بازدید  حوزه های  نظارتی ضمن بررسی عملیاتی خدمات صورت گرفته نظر به هماهنگی صورت گرفته با پیمانکاران مرتبط در سازمان با استفاده از ماشین آلات تخصصی و استفاده از آنها موجب گردید  تا فعالیت در پایانه ها با کمترین آسیب ممکن مواجه باشد .
    وی ادامه داد 250 نفر از نیروهای عملیاتی سازمان  در حوزه های گوناگون از قبیل خدمات نظافتی ، فنی و عمران ، فضای سبز ، انتظامات و حفاظت فیزیکی و کارکنان پرتلاش سازمان با حضور به موقع توانسته اند رضایت مندی مسافران و زائران را در این شرایط جوی  فراهم سازند .
     

    تعداد بازدید: 23
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر