اوقات شرعی
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی سازمان
    تعداد بازدید: 18
    کد: 216353
    تاریخ انتشار:
    ۱۴۰۰/۰۸/۲۲
    با محوریت پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد صورت پذیرفت ،

    برگزاری رزمایش خود حفاظتی دفاع از مقر با حضور مدیرعامل سازمان ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان ، معاونین ، روسای ادارات ، کارشناسان و کارکنان بسیجی .

    پیرو ابلاغ سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا علیه السلام و در راستای گسترش فرهنگ سازی پدافند غیر عامل در بسیج و به منظور پیشگیری از بحران های امنیتی، مرحله دوم فراخوان سراسری خود حفاظتی ادارات، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی با شعار "پدافند مردم محور، ایران قوی و آماده" در روز چهارشنبه مورخ 19 آبان ماه برگزار گردید .
    برگزاری رزمایش خود حفاظتی دفاع از مقر با حضور مدیرعامل سازمان ، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان ، معاونین ، روسای ادارات ، کارشناسان و کارکنان بسیجی .

    به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پایانه های مسافربری شهرداری مشهد فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای گمنام سازمان در اینخصوص گفت : پیرو ابلاغ سازمان بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا علیه السلام و در راستای گسترش فرهنگ سازی پدافند غیر عامل در بسیج و به منظور پیشگیری از بحران های امنیتی، مرحله دوم فراخوان سراسری خود حفاظتی ادارات، سازمان ها، نهادها و شرکت های دولتی با شعار "پدافند مردم محور، ایران قوی و آماده"  در روز چهارشنبه مورخ 19 آبان ماه برگزار گردید .
    برادر بسیجی حسن حسامی در اینخصوص افزود ، در مرحله اول رزمایش با تشکیل جلسات مدیریتی و کارشناسی نسبت به ترسیم نقشه عملیاتی و شناسایی نقاط محوری و حساس پایانه  اقدام گردید و در مرحله اجرایی پس از تشکیل چارت عملیاتی رزمایش ، نسبت به تدوین شرح وظایف هر حوزه اقدام شد و جانمایی و استقرار نیروها در ادامه این برنامه عملیاتی گردید  و پس از آن  اعضاء شورای اجرایی رزمایش با  مراجعه  میدانی و بررسی نحوه عملکرد حوزه های مختلف نسبت به تبیین برنامه ها و همراهی کلیه عوامل خدمت گزار در مجموعه پایانه های مسافربری اقدام نمودند .
    حسن حسامی در ادامه افزود تیمهای ارزیاب نیز به صورت محسوس و غیر محسوس از نحوه عملکرد کلیه عوامل بازدید داشته و بررسی لازم صورت پذیرفت و درجلسه پایانی که با حضور ارزیاب رسمی اعزامی از بسیج ادارات دراتاق وضعیت رزمایش تشکیل گردید نسبت به رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت دستورات لازم صادر گردید که مورد توجه ایشان قرار گرفت و از تلاش و فعالیت کلیه بسیجیان پایگاه در اینخصوص تشکر و قدردانی نمودند .
    شایان ذکر است در این رزمایش باتوجه به وسعت فضای سرزمین تحت پوشش پایگاه دو دسته رزمی به استعداد ۴۴ نفر از بین بسیجیان فعال و دوره دیده اجرای عملیات را عهده دار بودند که در طول مدت رزمایش که ملاحضات و دستورالعملهای کرونایی در آن  لحاظ گردیده بود با فرماندهی پایگاه همکاری بسیار مطلوب را ارایه نمودند .
     

    تعداد بازدید: 18
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر